EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

11ЗБАТ ДУК ПС вітає волонтерів!

УКРАЇНСЬКІ ВОЛОНТЕРИ це якийсь неймовірнй писець!.. по літературному – нонсенс.
Я пропоную десь на гарній київській галявинці поставити пам’ятник волонтерам. Я серйозно! Ну скажіть мені, хто за останні 23 роки зробив для України більше за них? Хто був заради України більш ризиковим та більш самовідданим? Як міг існувати та вистояти без них Євромайдан і хіба без них ми б утримали Донбас?
Майдан і мене спочатку перетворив на волонетра, а далі волонтери, що взялися до тотального очищення країни, перетворилися на невід’ємну частину народного фронту і стали його основним двигуном. Хтось везе допомогу в саме пекло під кулі а хтось сам став бійцем. Зараз 70% бійців скажуть вам “Спочатку я просто допомагав”. Усе переплуталось і стало очевидно, що в нас волонтером називається кожен свідомий українець, бо ж свідомі в нас не сидять склавши руки напусто ляпаючи язиком на кухні з сусідом.
Я хочу подякувати величезній кількості волонтерів за їхню працю, за турботу та відповідальність з якою вони ставляться до кожного бійця в нашій нелегкій битві.
Дякую волонтерам нашого батальйону, моїм тиловикам, соціальним групам, що допомагають нам інформаційно, диванним сотням за репости. Усього потрошку і боротьба має можливість тривати навіть у складні зимові часи. Наш 11 ЗБАТ ДУК ПС було підготовлено та обмундировано виключно силами волонтерів та марусиних полігонців. Це означає, що наші бійці нічого не винні жодному олігарху, отже стоятимуть тільки на захисті інтересів народу України. Марусині Ведмеді передають величезну подяку та шанування вам, невгамовні волонтери, з найкращими побажаннями здоров’я, удачі та спільної перемоги!
Від себе додам, коли відчуваєш турботу та підтримку побратимів то стаєш більш мужнім та натхненним, дякую!
Слава Україні!

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + five =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>