EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ВИШКОЛІВ ПО САПЕРЦІ!

Всі заняття по саперці проходять за певним навчальним планом який визначає інструктор. План навчання включає в себе ряд занять та практичних демонстрацій: починаючи від гранат і закінчуючи саморобними вибуховими пристроями.

Після закінчення цієї програми – вона починається за новим колом. Інструктор намагається кожен раз доповнювати визначені навчальним планом уроки новими цікавинками.
Матеріал, що подається для хлопців, які йдуть на ротацію трохи доповнений та розширений. Чому, сподіваюсь, пояснювати не треба. Навчання проходить на учбовому матеріалі.
Бойові зразки використовуються в якості візуального ознайомлюючого матеріалу.
Використання бойових зразків, для демонстрації їх роботи, проводиться тільки(!!!) інструктором на його особистий розсуд та за дозволом вище стоячого командування!

Всі заняття проходять з дотримання техніки безпеки – при поводження з боєприпасами.

Заняття по підривній справі та ручним гранатам – передбачає використання та демонстрація імітації вибухів.
Всі інші заняття, в основному, проходять без них.

Заняття по саперці входять в загальний вишкіл на Марусиному Полігоні, то-ж не запитуйте весь час про те “Як записатися?”, а записуйтесь на загальний вишкіл в якому анонсують, – які саме дисципліни будуть!

З повагою, інструктор по саперній підготовці 11 Бат ДУК ПС Андрій(Сайфуллаh)

https://www.facebook.com/groups/marusin11bat/permalin..

000t2Z0M6_c

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 8 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>