EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Що таке тепер Марусин Полігон і що таке Марусині Ведмеді

Що таке тепер Марусин Полігон і що таке Марусині Ведмеді.
Безпрецендентна штука – волонтери мобілізують та тренують групи для ЗСУ! Все за власний кошт.
Це важливо, тому кожного мого друга та соратника ПРОШУ РЕПОСТНУТИ!

1. Марусин Полігон
… це волонтерська ініціатива відбирати та тренувати бійців для ЗСУ (поки що працюємо лише з 79 бригадою але маємо й інші замовлення, зараз на стадії розгляду). Ми знайшли свою нішу, в нас злагоджений інструкторський колектив, який хоче і може бути корисним для оборони і навчився в короткі терміни виховувати з добровольців справжній воїнів. Ті хто приходить до нас на контракт в 79 бригаду ті є добровольцями. Вони самі прийняли рішення і готові ризикувати життям за Україну. Їх не воєнкоми пригнали, вони самі нам зателефонували й записалися, їм доводиться добиратися до нашого полігону з усіх куточків України, жити в наметах з буржуйками зі скромним раціоном харчування, відходити десятки кілометрів на завданнях вдень і вночі. І нарешті стати в стрій бійцями, роботою яких будуть пишатися з перших днів їх перебування на українському фронті.

2. Марусині Ведмеді
… це знак якості вишколу, хлопці з цим шевроном їдуть та підписують контракт або йдуть по мобілізації в 79ку. Це вже готові вишколені та злагоджені бойові групи, яким одразу довіряють відповідальну роботу, оскільки їх попередники довели, що на Марусиних Ведмедів покластися можна і треба. Ось зараз маємо взвод Марусиних Ведмедів і розпочали формування ще одного взводу. Всі мої бійці зараз не на зв’язку, оскільки знаходяться в зоні бойових дій. Переживаємо за них, бо вони для нашої команди наші діти, чекаю коли виходять на зв’язок та кажуть що все добре, всі живі й здорові. Востаннє ведмежий командир Вольф відзвонився вчора, тож в кого з рідних телефон не відповідає то докладу все в порядку, не хвилюйтеся, але вони ще будуть якийсь час в зоні небезпеки, тож тримаємо кулаки за них. Ми, командири, інструктори, волонтери Марусиного Полігону не забуваємо своїх і будемо з ними аж доки не повернуться, зі щитом і сподіваюся з перемогою.

3. Нам потрібна ваша допомога! оскільки мобілізація, тренування та підготовка проходить на Марусиному Полігоні виключно на волонтерських плечах.
Це наш власний експеримент і він дуже вдалий. Добитися якогось розуміння чи допомоги чи співпраці від бюрократської армійської і законодавчої української машини надзвичайно складно, держава не допомагає нічим, зате красно дякує за результати Смайлик «smile»
Якщо будемо сидіти чекати поки хтось допоможе, то ми нічого не зробимо, тож наскільки вистачить наших скромних сил, стільки бійців і натренуємо. Вони все одно варті десятків безголових аватарів.

ОСТАННЯ ФІШКА ІНТЕРНЕТУ – В АРМІЇ ТЕПЕР ВСЕ Є?… НЕМА!
Спілкуюся з командирами вони запевняють, так, все є. Спілкуюся з бійцями а вони мерзнуть по ночах і спальники треба і термобілизна і бушлати і буржуйки. Їм видають те, що їм положено, а є ще те, що їм потрібно. Тому ми не зкладаємо рук і постійно приймаємо від волонтерів все як і раніше, від зубних щіток і мила до теплих речей і бойового устаткування.
Окрім того, бійці знаходяться на Марусиному Полігоні 2-3 тижні і тут нам вже ніхто не допоможе окрім нас самих, тут треба їм і вдягтися і поїсти.
Хлопці приїздять на полігон часто без нічого, а поїхати мають вдягнуті та навчені. Дякую моїм золотим тренерам, що вони безкоштовно ось вже майже рік їздять та тренують наших бійців.

Набираємо нову групу на контракт в 79 бригаду ЗСУ
ЗАПИСАТИСЬ ТА УТОЧНИТИ ДЕТАЛІ: +380988073015

Лишаю реквізити для допомоги.
Є потреба в теплих речах, в ремонті автівок, запчастинах на рідкісні авто (волонтери приганяють такі, яких в нас нема) та придбанні бусиків на передову.
Збільшуємо нашу волонтерську команду, ми задумали серйозний проект, він потребує багато кадрів та роботи. Дякую всім. Долучайтеся до нашої ведмежої родини, Наш барліг відкрито для всіх!

КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

12006501_1499435733707556_4989329131164925463_o

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 11 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>