EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Шахраї “почистили” нам ПриватБанківську картку.

Маруся Звіробій
Друзі, прошу репостнути, треба допомога. Шахраї “почистили” нам приватбанківську картку. Картка з останніми цифрами …5383 вже не діє.
Прошу допомогти, бо в нас паралізовано роботу. Нема за що палива купити й ми не можемо ні привезти інструкторів, ні доставити волонтерську допомогу і ремонтувати машини теж ні за що. Для нашої роботи зараз колеса – це все.
Прошу допомогти, якщо є можливість паливом або коштами.
Як мінімум маю повернути топографу 800 грн, бо ми не змогли йому оплатити дорогу він получився теж в попандосі.
Нова картка ПриватБанку 5168 7423 5213 0607
Олена Біленька
PS: Якщо вам телефонують з невідомого номера і кажуть, що якась юридична фірма має вам перерахувати кошти, тому запропонують перевірити ваші дані і підтвердити пароль що прийде на ваш телефон – це шахраї. Дані не давайте, і особливо пароль не диктуйте. Друзі волонтери, зараз так телефонують часто саме вам, картки ваші в інтернет доступі і ви не завжди знаєте усіх, хто перераховує для бійців кошти тож можете потрапити в таку ж халепу. Будьте обачними та попередьте інших.
Дякую за розуміння, Маруся Звіробій

1292  398_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>