EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Хто не згоден той не триндить, а викладає свої рецепти і не просто викладає, А ВТІЛЮЄ!

Влада це народ! Або ми контролюємо на місцях роботу наших слуг, або вони будуть думать, що слуги це ми і грабувати, грабувати, грабувати.
Призиваю не терпіти несправедливість. Не обов’язково збирати Майдани аби навести лад. Майдан показав вам, що на місцях залишаться ті ж шкури і вестимуть себе як і раніше, це означає, що щоденна відповідальність за роботу тих шкур все так само лишається на кожному з нас.
Давайте триндюлєй на місці всім, хто нагло продовжує дерибанити народне майно. Навіть депутат вашої вулиці намагається продати себе подорожче, ви знаєте де він живе і зобов’язані відірвати йому бошку за продажність, аби такі самі бидло-кандидати не ризикували йти на його місце. Покажіть своїм дітям, як вони мають ставитись до скотського відношення з боку посадовців. Не мовчіть, бо мовчанням саме ви зливаєте Україну. Систему можна змінити тільки знизу, змінюючи себе і “виховуючи” слуг народу. Тоді ви перекриєте кассу наверх і політичні посади стануть не такі цікаві для бізнесменів. Вже можна починати!
PS
Це мій рецепт. Хто не згоден той не триндить, а викладає свої рецепти і не просто викладає, А ВТІЛЮЄ!

040051024484007273_n

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 14 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>