EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

У нас повноцінна зима.

У нас повноцінна зима.
Дороги замело, транспорт майже не ходить, людей на вулицях не видно. Тундра, лять. Сніг мете другу добу.
Тільки пять зельоних чєловєчков, в разностроє о 08:00 вийшли з часті і пошурували в воєнкомат. Весь наш взвод сказав нам шо ми   й*б**ті  і сьогодні нікуда не доберемся :)
– Ми? Не доберемся? Пфф, да вы, пацаны, еще х**во нас знаете! – кинули ми в отвєт і по*из*или через КПП.
Перших 5 км прошкандибали пішки, буквально пробираючись через снігові бархани)) Ходіть нам нє в пєрвой, “лєс ми знаєм, секс ми любім”-як казала Красная Шапка. Пішком і місто роздивитись краще. Всякі там пам’ятники, архітектура. Багато, конечно, не роздивишся, коли сніг січе їб@ло, але то хня. Фотка вот красіва получилась, на фоні крана, но то таке, то так задумано)))
С помощю добрих людей ми таки найшли нужную маршрутку і добрались в інший кінець міста, в воєнкомат. Шо там і як, розписувати неохота, многа букав. Єслі коротко, то в бою с бюрократієй ми сьогодні побєділі. І це мене піпєц як радує. Багато бумажної волокіти сьогодні розрішили, не дивлячись на нельотну погоду і то, що ніхто не хоче працювати. Ще раз дякую добрим людям, які заставили ці бюрократічєскі ж*пи витягнути з тепла і помогти харошим пацанам :)
В часть вернулись, взвод наш ох*єл. Ох*єлі даже командири, що ми добрались в обі сторони через все місто і продєлали стільки роботи)))
Вот так вот, нерєшаємих задач не буває, главноє желаніє! 😉
З такими темпами і Божою поміччю, ми скоро звідси свалим. Але про це пока рано.
А так-то, в часті фсьо как фсігда: в їдальню кругами, в 05:55 тріпаєм одіяла (профілактіка от кліщєй, бл*ть), фізо, розгрібання плацу і т.д… Вобщєм, армєйскій бит.
Хз, що вам ще розказать. Не любітєль я тої писанини, да і нє умєю я красіво :)
але пацани просять – “пиши”, ну от і шкрябаю. Ітак вечорами дєлать нєкуй. Так шо, нє судітє строго. Або судітє. Похєр 😉

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>