EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Тим хто голосно кричить бійцям “Ідіть на Київ”… а ви чо не йдете?

Тим хто голосно кричить бійцям “Ідіть на Київ”… а ви чо не йдете? Вас вже стільки що могли б переворот за одну ходку зробити.
В мого побратима з Литви взяла зі сторінки повчальне відео, це короткометражка про те, як свою битву програвали лісові брати, партизани, що до останнього воювали проти радянської окупації. Переломний момент настав тоді, коли населення, яке утримувало оцю свою добровольчу армію, почало втомлюватися від війни, перестало допомагати й перейшло на бік окупанта. Тоді боротьба добробатів втратила сенс. Зараз так само затягується битва аби виснажити народ морально. Загалом надзвичайно повчально, обов’язково передивіться, побачите всі вам знайомі методи що сьогодні увімкнув ворог, для себе проведете паралелі і зрозумієте наші перспективи. Висновок один можу зробити, жоден добровольчий батальйон, навіть всі вони якщо об’єднаються (нагадаю “добровольчий” означає утриманий на благодійну допомогу а не найманий зсу-мвс-бізнесменами) добробати не виграють війни, якщо не матимуть активної підтримки людей. Кожен хто зараз відписує “йдіть на Київ”, по правильному має сам підніматися та йти на Київ, піднімати сусідів та родичів, добробати за вас стануть і спільно буде результат, а ви за них станете? Маю сумніви, що підкріплюються народною реакцією на переслідування патріотів останнього часу. В інтернеті шалене обурення, а під дверима провладних органів, вітер перекотиполе переганяє.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − seven =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>