EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Тест на відповідність

Тест на відповідність та профпридатність країні та ситуації в ній –
в нормального сучасного Українського народного депутата громадська приймальня знаходиться в с. Піски Донецької області, а відпочинок це кілька днів в Дніпропетровську з родиною та на передовій з побратимами.

Якби шановна спільнота проголосувала більше за Правий Сектор, зараз хлопців так з 25ть в інтересах національної безпеки працювали б у Верховній Раді безапеляційно та безкомпромісно. Бо тепер у залі тої Зради тільки один Ярош з одною гранатою. Мені соромно покладати усі сподівання народу на одну людину, тому мені соромно за кожного, хто на виборах підтримав старі кадри. На мою думку зараз саме через це гинуть українські чоловіки.

Скоро нові групи будемо відправляти на фронт, через те знов і знов спливають переживаннями ці дурні всенародні помилки, завдяки яким ми так ризикуємо найкращими.

Друзяки, дякую хто з нами був і з нами залишається.

PS
Прийму в подарунок 1 БТР і 4 міномети!

Гроші моїм правосєкам на набої можна перекинути нам на рахунок. Дякую.

ПриватБанк 5168 7423 1369 5383 (Самбул)

Маруся

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>