EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Тепер я очевидно розумію звідки ростуть ноги у президентського “Ми б перемогли і без волонтерів”

Тепер я очевидно розумію звідки ростуть ноги у президентського “Ми б перемогли і без волонтерів” – це доповідь від командувачів нашої армії.
Якось відомий волонтер Діма Вітов, звернув увагу в пості на те, скільки волонтерів іде в армію. Але волонтерів чекає купа шокуючих сюрпризів в лавах наших збройних сил, наприклад… помагать нізя!

Тобто, коли по тихому треба допомога, фарба, ремонт техніки, власне техніка, меблі, зв’язки, які волонтером напрацьовані за ці два з половиною роки і будь що, за що не треба буде звітуватись або, за що командир відзвітує, – як за свою власну роботу, то тоді харашо, маладєц, давай ще. Але, якщо поза лаштунки вийде, що простий солдат зробив роботу, яку мав би зробити хтось званням повище, тодііііі…. тоді тому, (що званням повище) впиздюлять таких одборних копняків, за те, що він сам цього не зробив, що потім цього нещасного волонтера зненавидять і ззідять з гівном.
(це була моя історія і вона буде ще попереду)

Жоден волонтер не відмовить побратимам в допомозі, та, по-перше “волонтер” це є діагноз, а, по-друге, у волонтерів є розуміння побратимства і, оскільки кожен судить по собі, то в бідняги навіть не виникне сумнівів в чистоплотності просящего якого небудь капітана, бо це ж своя рідна армія. От тільки буде момент, коли той капітан ножа в спину втикне, прихиляючи хвіст перед старшестоящим, аби за заслуги волонтера вчепити собі умовну медальку перед начальством.

Волонтерів в армії більшістю не поважають, добровольців просто ненавидять, виключення з цього правила складає лише кілька відсотків командирів та солдатів військовослужбовців, яким в деяких скрутних бойових становищах доводилось отримати допомогу лише від волонтерів, а готових іти під безбашенний обстріл на виконання завдання знаходилось лише від добровольчих загонів. Так найбільше червоно-чорний прапор поважають в 79 бригаді та в 122 батальйоні 81 бригади (це не всі, але ті, кого знаю особисто).

Тепер я очевидно розумію, звідки ростуть ноги у президентського “Ми б перемогли і без волонтерів” – це доповідь від командувачів нашої армії.
Тут, якщо докладуєш командувачу, що все харашо, нам нічого не треба, то ти командир-маладєц, а якщо в тебе є проблеми то ти хєровий командир і тобі вкладуть по самі помідори.
Тут перемагає зверхність по відношенню до людей, що допомагали та вірили в свою армію – не знаю звідки таке ставлення але воно очевидне в ТИЛОВИХ частинах. Волонтери – звучить з презирством і насмішкою. Волонтерські нагороди для товаришів полковників то сміття.
Тут треба замилити очі уставним порядком, в якому більшість роботи неефективна, а ставлення до людей скотське – тому тікають з лав, тому і йти сюди не хочуть.
Тут на кожному кроці керує звичайне бажання вислужитись перед старшими та продемонструвати ще раз свою нев*бєнність. ПОКАЗУХИ НАШЕ ВСЬО!

Рекомендую йти виключно в бойові батальйони. В тилових ви зійдете з розуму через совковість і неповагу до особового складу.

Зараз набираю людей в 80 бригаду до ведмедів, 13й бат 95ї бригади у взвод ведмедів, та 122 бат, що знаходиться постійно на передовій. Пишіть, телефонуйте, бо не дивлячись ні на що, нам якось треба боронити нашу нещасну державу 063 263 35 50 то хоч компанію вам для цього нормальну підберу.

PS
Я з вами пройшла довгий шлях. Вже нараховуються тисячі людей, що беруть участь в моєму проекті оборони України силами волонтерів з лютого 2014 року. І якщо на мої пости реагують дуже швидко представники чарівних буковок: АП НГШ МО, тож до цих буковок очевидно не доходить об’єктивний стан речей, які так намагаються змінити останнім часом наші головнокомандувачі.
Далі буде! Це була передмова…

 

 Маруся Звіробій
Керівник інструкторського підрозділу “Марусині ведмеді” ЗСУ в ВДВ

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + twelve =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>