EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Сьогодні Марусиним Полігоном допомагаємо політв’язням правосєкам

Сьогодні Марусиним Полігоном допомагаємо політв’язням правосєкам, що знаходяться в Лук’янівському СІЗО
і вас долучатись допомагати запрошуємо.
Не забуваємо тих, хто став на захист наших інтересів і тимчасово потребує нашої підтримки.

Marusya Zvirobiy:

Дякую Nataly Stepanyuk, Сергію Кузеванову та волонтерам ГР “Спільна Справа”. В кожного справи волонтерські зараз не дуже шоколадно рухаються, але коли ми об’єднуємось, то маємо змогу бути трохи активнішими і дієвішими. Наталочко дякую, ти супер просто, виручаєш нас вже вдруге. Tatiana Gloria сонце ти наша опора, моя Ведмедиця, що знайшла час прибути до цієї роботи форсмажорно.
Олексій Гук юрист Правого Сектора сьогодні допоміг розібратись в процедурі передачі допомоги та в купі дурнуватих нюансів, що ускладнюють цей процес. Anna Demid наша інформаційна підтримка та допомога в цьому питанні, дякую Анічка.

Сьогодні не встигли усе здати, передали лише цигарки, чай, каву та печиво. Те СІЗО зарано закривається, це відбувалось досить головняково, тому завезли частину допомоги в правосяцький штаб, щоб усе спокійно посортувати, понаписувати на місці заяви з переліком, та завтра ще раз завезти.

ПРОХАННЯ до всіх!
в СІЗО знаходиться наш побратим Лискович Дмитро, він білорус, треба йому одну пару берців 47 розміру. На двох хлопців я знайшла в нас на складі, а такого великого розміру нема. Дмитро в Україні сирота, йому зовсім нема кому передачі носити, станьте родиною для нашого побратима, в нас ця нація в особливій повазі, білоруси щодня воюють з нами з часів революції на Майдані.

Наш телефон: +380674620061

****************
Долучитись до нашої роботи:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>