EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Сергій Лойко сьогодні презентував свою книгу “Аеропорт”

Сергій Лойко сьогодні презентував свою книгу “Аеропорт”. Ми поїхали на каву під цю подію, як я й обіцяла. На мій подив, людей у камуфляжі було мало. Зустріли трохи друзів, давно не бачили командира наших броненосців Макса. Спіймали на льоту Таню Ричкову й Фенікса і трапилась приємна розмова коли переглядаючи в книжці знімки з бою в аеропорту Ведмідь з Бірюковим випадково вияснили, що під час цього знімку були майже поруч в одному й тому самому місці. І описували один одному одні й ті ж події тільки з трошки різних ракурсів.
Ми почекали, щоб від фанів звільнився автор і підписали в нього книжку та на виході з зали нас неочікувано обступили читачі з проханням дати автографів.

Вопчем я повідомила що автографи даю лише в обмін на спальники для бійців… будь якого батальйону, аби тільки на фронт і аби тільки допомагали.

Слава Україні!

Дякую кожному з вас за підтримку!

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 7 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>