EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Робота запасу 11 ЗБАТу ДУК Правого Сектора. (Запрошуємо в наші лави).

Робота запасу 11 ЗБАТу ДУК Правого Сектора. (Запрошуємо в наші лави).
сел. Коцюбинське. Звернулись депутати, не можуть дати ради попу, кажуть ще той сепаратист. Нагріб землі в селі а зараз зариться на землю дитячого садочка, хоче привазувати. На сесію прибули мої бійці, бійці 24 сотні та афганці. Кворум вирішив не зібратись задля власної безпеки. Земля лишилась у власності сільради. Потім всі наші бійці доброю компанією вирушили в м. Ірпінь, де люди кіпіш підняли, бо рада вирішила роздерибанити Ірпінський ліс. Поки що ліс втримали.

Це робота нашого запасу. І цю роботу теж треба робити. Бо в нашому тихому омуті дуже багато зараз безпорядків. ТОМУ ПОТРІБНА ПІДМОГА!
В кого нема можливості воювати на передовій, а є бажання вберегти свою державу, записуйтесь в наш запас. Роботи багато, місцями буває небезпечно, тоді дівчат з собою не беремо, але й дівкам буде чим зайнятись.
ЗАПИСАТИСЬ: 067 462 00 61

Дякую нашим Їжакам, другу Рубану та другу Сержанту. Добре зпрацювали.

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + sixteen =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>