EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Про ідеологію від Марусі

Про ідеологію від Марусі
З перших днів в цій організації в мене була дуже чітка позиція – ніяких ідеологій на моєму полігоні!

Доводилось чути різні тези з приводу того, що Правий Сектор не має чітких програм, чи незрозуміла його ідеологія і різне на кшталт того.
На офіційному сайті Правого Сектора викладено і програми і про ідеологію але ніхто не читав цього з тих, хто кидається такими заявами.

Організації, які колись створили Правий Сектор мали свої ідеології та задачі, але я не вписувалась до УНСО чи Тризубу, я з самого початку саме провосєк, вважаю, що маю завжди право мати власну думку і не нав’язую її нікому. Таке саме право й табу надаю і своїм хлопцям та дівчатам. З перших днів в цій організації в мене була дуже чітка позиція – ніяких ідеологій на моєму полігоні, аби не допустити розбрату між дуже різними людьми, які йдуть на передову з одною метою – захистити Україну.

Коли ми організувались на Майдані тоді не було ніякої ідеології Правого Сектора, була одна позиція надзвичайно чітка та зрозуміла кожному і без пояснення – оборона нашої держави від бандитів що її обкрадають. Кожен хто йшов до Правого Сектора, розумів цю основу.
В Марусиному осередку цей закон і є ідеологією. Устав співіснування в нас теж нескладний, ви маєте: поважати побратимів та допомагати їм, маєте право на власну національність, власну мову, релігію й світобачення АЛЕ маєте табу на нав’язування свого іншим. Політику заборонено обговорювати на полігоні, інколи ми тролимо владу поза справами, коли пиємо всією командою каву на френдських зустрічах.

В кожному осередку Правого Сектора свої порядки, вони повністю залежать від командира осередку чи батальйону і єдине що – не мають йти всупереч загальним ідеям організації.

Вчора братик поставив цікаве питання, а якшо випадково раптово настане мир чим ми будемо займатись, які будуть наші задачі. З цього приводу можу сказати за себе, якщо буде катастрофічно тотальний мир, тоді я піду садить капусту і ростить онуків. А побратимів збиратиму на лижі в Карпати. Дав би Бог.
Я тут є доти, поки бачу небезпеку і свою користь, якщо не справлятимусь або доживу до перемоги, тоді піду. Ніколи не сприймала Правий Сектор, як політичну силу, не мала політичних амбіцій і не збираюся кудись дертися вгору на цьому бренді та вчухувать демагогію в електорат. Мій Правий Сектор це оборона та допомога бійцям, тому питання ідеології в наших лавах взагалі не обговорюється, це особиста справа кожного. Адже якщо ти прийшов захищати Україну – ти вже маєш правильну ідеологію.

 

1  11779807_1469933293324467_4535886364086578133_o

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + six =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>