EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Про ТОРНАДО!

 

Про ТОРНАДО!
Тут буде купа неперевіреної інфи зараз!

Дуже заплутана історія, люди розгублені не знають чи за чи проти треба бути. Ну, скажу чесно, я теж не знаю. ВИдам те, що мені відомо з ОБС (Одна Баба Сказала)
Я маю трьох знайомих бійців зі складу Торнадо.
Один з них політик районного значення, знаю його років з 5. За цей час і погоджувалась з ним і була категорично проти того, що він міг відстоювати, зараз телефонує й каже що треба робить чи не третій майдан та витягувать комбата Торнадо з неприємностей.

Другий знайомий – побратим ще з майдану, хлопець донецький, був в нашій колотнечі провідним адміном, робив багато роботи тоді, тож патріот перевірений, він телефонує та просить допомогти комбату Торнадо.

Третій – бієць з наших Ведмедів зараз є керівником наших груп в ЗСУ, якого поважають і бійці і командири і взагалі дуже адекватний позитивний хлопець, каже що за тим комбатом з Торнадо 5 ходок і це було керування з його боку не батальйоном а шайкою і про те що він нібито завалив волонтера аби віджати тачку.
Я не можу приймати якусь з позицій бо в мене нема ресурсів це все перевірити.
Та згадалась одна КГБшна технологія усунення добровольчих чи патріотичних рухів яку приміняли колись ще по відношенню до ОУН.

Варіант 1.
Засилаємо в лави патріотичної організації зеків, покидьків, крадіїв, вбивць і даємо завдання ні в чому собі не відмовляти. Усі вищеназвані починають бурну діяльність і завалюють в мінус авторитет цієї патріотичної організації.
дуже схожих елементів нам доводилось усувати в Правому Секторі не раз. І зараз мені здається вони в нас ще активно “працюють”.

Варіант 2.
Створюємо добровольчий батальйон, керівником ставимо матьорого зека і даємо йому зелене світло. Він організує звісно банду а не батальйон. Коли їх “діяльність” стане критично помітною – в людей знизиться довіра автоматом до всіх добровольчих батальйонів, зіштовхнись вони хоча б з одним цим.

Ну, є й інший варіант у випадку Торнадо. В нас наприклад серед тих хлопців що воюють є такі що мають кримінальне минуле, але питань до них нема. І можливо Торнадо просто хочуть прибрати зі шляху відмивання бабла.

1   1  10482270_750265301688509_3687246194234929691_o

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 7 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>