EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Про “разом переможемо” і срач довкола Яроша, ДУК і Правого Сектора.

Про “разом переможемо” і срач довкола Яроша, ДУК і Правого Сектора.
Братушки! Вам не буде скоро з ким єднатися, якшо ви будете робити ворога з кожного, хто йде не саме вашим шляхом, а паралельно з вами. Припиніть срач йолкі з палками. Якщо завтра перед Києвом виросте барикада, то на ній сидітиме і ЗСУ, і МВС, і Стемпіцький зі своїм ДУКом, і Ярош зі своїм УДАром. Можу поспорити на ящик шампанського навіть, що так буде.
***
Ярош на зібранні, яке влаштував з приводу нового руху, заявив без тіні сумніву, що питання Драгобрату то питання побратимів з якими Ярош воював, і тому “я обов’язково маю допомогти”. Всі просто мовчали й думали, ну який же ви в нас лояльний. Пишу за цей випадок для прикладу. Бо ж я трохи провела часу поряд з товаришем по обороні України Ярошем і ні найменшого натяку не чула, щоб він когось з колишніх побратимів брудом облив. Єдине таке було за Лісника, але з Лісником в мене була окрема розмова, і я зробила про його діяльність свої висновки.
Коментар Яроша якраз підтверджував те. Тож брат Лісник нехай спочиває, а нам боротися далі. Лісник був радикальніший за увесь ДУК разом взятий. Ярош найлояльніший з усіх націоналістів яких я зустрічала з часів Майдану. Я – взагалі анархіст неідейний, пішла своїм шляхом, і успішно без всіляких правих націоналістів працюю на результати по вихованню класних бійців в допомогу нормальним бойовим командирам в армії. Але ж йопта, кожен з нас рухається в одному напрямку. Ми вже два роки в цій каші і кожен вже має своє бачення, як пристосувати свої знання правильніше в нинішніх умовах задля перемоги.
Заважає тільки одне – інтернет-лохторат, що верещить “зрадники” налаштовуючи рядових бійців вищевказаних сил один проти одного. Не робіть цього, бо ви шкодите і працюєте на руку антиукраїнським силам. І до речі, моя розмова з Лісником була майже такою самою, – як оце тепер з вами.
***
Я не розумію нашої лояльності до ворогів-регіоналів і нашої нетерпимості до побратимів, що продовжують працювати, хоч і змінюють методи боротьби. Їх робота то неважливо, важливо те чи той, хто кляне своїх, хоч раз з ноги зайшов до свіженького мера міста, що навіть не перефарбовувався з синьо-білого кольору, і завтра всіх наших правих продасть, і не вдавиться.
***
Кому не лінь, то перегляньте мої пости місячної, давності, й півроку тому, й рік тому.
Завжди, ЗАВЖДИ за єдність всіх сил, що стоять за Україну. Тут просто до біса зрадників, крадіїв і просто підарасів, це ускладнює справу, але якось вичухаємо неньку.
Просто згадайте чим була наша “армія” рік тому, – і якою вона стала зараз.
Так, хотілося б краще, але маємо те, що маємо і боремось з цим кожен в міру своїх можливостей і бажання.
Зараз на керівних посадах в армії, слава Богу, більше бойових командирів вихованих цією війною, а серед бійців вже так багато справжніх героїв, якими ми пишаємося. Давайте цінувати наші важкі здобутки і ПРАЦЮВАТИ над перемогою, а не, як прийнято в росіянських “братів” шукати, хто віноват і шо дєлать.

Знайдемо з ким ми разом – то переможемо. Не знайдемо то програємо. Слава нації мої дорогенькі, все буде Україна.
***

І щоб не тріпатись задарма та бути для вас ПРАВИльним прикладом НАГАДУЮ!
МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ НАБИРАЮТЬ НОВУ ГРУПУ ПОПОВНЕННЯ!
Ви можете попрацювати разом зі мною, перепостивши цей уривочок повідомлення.
Бо маємо на набір групи мало часу, тож дуже допоможете :)
Оголошую набір нової групи, що поповнить лави добровольців Марусиних ведмедів на контракт у склад 79ї бригади ВДВ. Також з’явилась можливість влаштуватись до наших хлопців по мобілізації. КОНТАКТИ: командир груп: +380988073015
Або координатор Марусиного полігону: +380674620061
*** Працюємо як і раніше на волонтерських засадах, тож будемо страшенно вдячні за будь-яку допомогу.

Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
****
****
****

Маруся Звіробій
Комбат добровольчого підрозділу “Марусині ведмеді” 79 бригади ВДВ ЗСУ

ZiwZEbs6OcQ

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>