EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Про “Ні мобілізації”

Про “Ні мобілізації”, про відмову ДУк співпрацювати з ЗСУ, про воєнкома та Фенікса та дещо інше.

Я не очікував такого од Правого Сектору!
Мабуть взломали сторінку Марусі!
Вот е фак!
Усім отаким присвячується з приводу попереднього посту про моє негативне ставлення до мобілізації.

ПЕРЕДМОВА
Все що ви знаходите на моїй сторінці є виключно моєю власною думкою. Уточню – все, чого нема на офіційному сайті Правого Сектору не є офіційною позицією Правого Сектору.

МОБІЛІЗАЦІЇ НІ – ой, йой, а хто ж країну захищатиме???
Всім, хто так бажає, щоб його дупу в тилу захищали хлопці на фронті, хочу поставити 12 риторичних запитань…

1. Збройні сили України чи Міністерство внутрішніх справ, чи тим більше штаб АТО – викликали у вас довіру своїми попередніми військовими діями?
2. ЗСУ чи МВС забезпечили армію всим потрібним чи хоча б необхідним?
3. ЗСУ чи МВС полегшили роботу волонтерам чи ускладнюють її дедалі більше?
4. Кадри ЗСУ чи МВС перестали красти та наживатись на цій війні?
5. ЗСУ чи МВС зазнали якихось реформ чи чистки кадрів аби бути результативнішими?
6. Хлопці, яких примусово й БЕЗ ПІДГОТОВКИ відсилають на фронт будуть воювати?
7. Чи примусово мобілізованим хлопцям, які стануть з переляку дезертирами не відмінили покарання у вигляді ув’язнення?
8. Які є причини для ДУК довіряти ЗСУ чи МВС , зважаючи на інфу вище. Ви розумієте, що наші хлопці йдуть на мінімум забезпечення, на відсутність пільг, на важкі тренування, заради того, аби вести бої результативно і з найменшими втратами? Чи за зменшення жертв та збільшення результативності турбуються ЗСУ чи МВС?
9. Чому в Україні досі не оголошено ні військовий ні надзвичайний стан???
10. Якого дідька оце усе відбувається вже так довго і ніхто не може надати відповіді коли це може закінчитись?
11. Шо то за херня з перевіркою сепарами наших бійців при в’їзді до аеропорту Донецька???
12. Чому по телевізору показують мильні опери та розважальні ток-шоу ніби в нас нічого не відбувається? Чому нема корисної інформації для населення аби кожен був підготовлений до нападу агресора?

Вам не потрібні відповіді, ви їх знаєте!

Ви мало хлопців втратили? Що то були за хлопці? Найкращі, правда ж?
А зараз підуть ще й ті, що гіпотетично можуть стати на ваш захист. Зараз новачків з мобілізації котлами бомбонуть так, що тут цю центральну Україну можна взяти просто проїхамши на розслабоні з сигаретою в зубах на російських танках парадом по Хрещатику.

В мене було дві чудові зустрічі, одна з воєнкомом в Київській області, інша з товаришем світ-сонце Бірюковим-Феніксом.

ІСТОРІЯ №1
Воєнком у місті Василькові восени попросив зібратись усі місцеві самооборони і представників Правого Сектора. Він повідомив, що хлопці не хочуть в армію і… (тепер тримайтеся за стільці, щоб не впасти) ПОПРОСИВ НАС ДОПОМОГТИ ВИСЛІДКОВУВАТИ ТА ВИТЯГУВАТИ ЇХ З ДОМУ, ЩОБ ПРИМУСОВО МОБІЛІЗУВАТИ!
При цьому, кількома місяцями раніше, коли добровольці масово штурмували воєнкомати аби потрапити в армію захищати Батьківщину – їх не брали через купу відмовок. Тож ті хлопці давно вже воюють по добровольчих батах. І зараз, коли до мобілізації йдуть офіцери у відставці, що мають бойовий досвід – ЇМ ВІДМОВЛЯЮТЬ, бо бач старі.
В мене, як у організатора полігону було тільки одне питання, чи воєнкомати обіцяють тренувати хлопців, воєнком кліпав очима та хитав гривою взагалі не розуміючи про що я. Хлопцям підготовку навіть не обіцяли. Я запропонувала співпрацювати, оскільки в нас був досвід, коли хлопці навчалися та потім коли вже відчували, що хоч зі зброєю ладнають, то самі йшли та записувались в батальйони. У відповідь повний мороз і небажання співпрацювати.

ІСТОРІЯ №2
Коли Гелетей збирав волонтерів, в мене після зустрічі була розмова з Бірюковим-Феніксом, який розхвалював ЗСУ, що вже на той час було дивно для мене. Зашибісь там які професіонали сидять. Якшо там адекватні хлопці то вони вже мали б зкинути дятла який ними керує за національну зраду, або ж вони так само чи недалекі чи вори та зрадники. Юрій між іншим зазначив, що хлопці які пішли на фронт з власної ініціативи в добровольчі батальйони, звісно варті десятків примусово мобілізованих. Він висловив однозначне бачення аби була повна координація дій і всі вступали до ЗСУ. Це й для мене логічно. Це для кожного логічно. ЦЕ БУЛО Б НАЙКРАЩЕ!
Але є одне але – 12 питань вище! Перечитайте ще раз!

Чому ДУК зараз відмовився стати під ЗСУ?

Я не знаю усіх думок Яроша чи Летуна, займаюсь нашими справами і рідко їх маю можливість бачити аби усе обговорити, але маю власне бачення – завтра ЗСУ, МВС, АТО, Порошенко і ще купа бажаючих олігархів будуть зливати усіх як і сьогодні, як і вчора. Я намагаюсь зберегти хлопців від ДАРЕМНОЇ СМЕРТІ! Своїх принаймні під безголове зрадницьке командування не маю намірів здавати.
А координувати дії на місцях не є проблемою. Бо ж ми зараз на передовій і так їх координуємо з ЗСУ. Йдеться ж лише про те чи відступимо ми за зрадницьким наказом про здачу території – ЗВІСНО НІ! І тому співпраця не получається в нас шось.
Можливо якщо півень в дупу Києву міцно клюне то про співпрацю ще говоритимемо.

А щодо мобілізації то незаконністю її проведення ми маємо натиснути на владу, нехай чесно озвучать те, що відбувається в Україні, нехай вводять військовий або надзвичайний стан і все стане на свої місця. І хлопців змушувати буде не треба. На разі, ті, що не хочуть кидати сім’ї зараз просто не бачуть приводів для довіри командуванню і не бачуть за що вони завтра можуть загинути. Адже президент післязавтра просто потисканням рук може здати території і наші діти лишаться без батьків ні за що.

Думайте не лише про Україну, думайте про сім’ю кожного бійця, коли кричите “усіх на фронт”. Нехай бійці самі думають за Україну, вони приймуть правильне рішення.

Так, в моєму батальйоні обов’язково телефонують родичам, аби вони знали де їх сини воюють, рішення такої політики для добровольців без прав і пільг було прийнято командирами наших груп. Тим, хто хоче втікти, розповідаючи, що вони на заробітках – тим не до нас. Бо завтра тебе загиблого хто батькам повезе? Хто їм в очі дивитися буде?
Допомогу сім’ям загиблих чи у лікуванні пораненим ми з волонтерами зобов’язалися взяти на себе, але ж … в очі батькам, а вони тобі шо? “він же був на заробітках?”
Усе чим можемо допомогти хлопцям, яких все одно не зупинити – це професійна підготовка. Вони все одно там будуть, вони безбашенні добровольці і їх варто берегти, як і всіх інших 200 000 яких обіцять призвати найближчими мобілізаціями.

PS
Прошу залишитися на моїй сторінці тільки читачів, які апріорі довіряють мені, усіх інших, кому треба елементарні речі розжовувати, прошу видалитись та звільнити місце для нових друзів.
Дякую.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 7 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>