EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ПРОСИМО ДОПОМОГТИ! РОМАНУ КУБИШКІНУ ТРЕБА БУДЕ СТАВИТИ ПЛАСТИНУ АБИ ЗАКРИТИ МОЗОК, ЩО ЛИШИВСЯ, ДЕ ВІДСУТНЯ ЧАСТИНА ЧЕРЕПА.

ПРОСИМО ДОПОМОГТИ! РОМАНУ КУБИШКІНУ ТРЕБА БУДЕ СТАВИТИ ПЛАСТИНУ АБИ ЗАКРИТИ МОЗОК, ЩО ЛИШИВСЯ, ДЕ ВІДСУТНЯ ЧАСТИНА ЧЕРЕПА.

Лікарі кажуть, що після цієї операції Санич піде швидше на поправку!

Роман Кубишкін з позивним Друг Санич, разом з нашою групою Марусиних Ведмедів успішно тримали позиції в Пєсках в складі 5го добровольчого батальйону. Жоден з бійців, яких ми тренували не рвався так на фронт і жоден з наших Ведмедів не загинув та не був так серйозно поранений як друг Санич.

В день, коли Романа мали змінити на позиції, він вмовив свого командира лишити його на чергуванні. Стався обстріл і Романа винесли звідти як 200 го. Його важко було впізнати, півголови перетворилось на месиво мізків та каміння. Силами наших лікарів та волонтерів Роману пощастило вижити.

Таке страшне поранення показало нам, наскільки добровольці вразливі в державі, яку вони зараз захищають. Вже стільки було повідомлень, стільки людей відгукнулось і в Україні і з-за кордону, лише держава в нас сліпа до воїнів добровольчого руху.

Силами нашого батальйону ми б ніяк не змогли спасти нашого бійця. Перед відправкою на передову хлопців у складі добровольчого бату, ми попереджуємо їх, на що вони підписуються і про те що каліками можуть лишитись і про те що допомога потім лежатиме на волонтерах а їх вже як Бог дасть.

Саничу пощастило, дякуючи Роману Чередниченку та Ксенії Негрей, які знайшли кошти, лікарям лікарні Мечникова в Дніпропетровську, які прийняли нашого бійця та спеціалістам центру нейрореабілітації “Нодус”, які зараз просто дивовижним чином Романа перетворюють знову на повноцінну людину. Тепер Рома навіть прийшов до тями, впізнає командирів та своїх побратимів. Ухопив Ведмедя за пальця та не хотів відпускати. Впізнав бійця Чижа, як ми біля нього балакали. Зараз дуже чекаємо як Саничу трубку з горла виймуть то лікарі кажуть, що навіть зможе до нас мугикати трохи. Хлопцям нашого добровольчого руху страшно таке бачити, та ще не один з них не передумав іти далі тим складним шляхом, який вони собі обрали.

Ми з самого початку не брали на себе клопіт по грошах, бо маємо інші задачі і такі серйозні витрати не змогли б потягнути, тому ми довірили це тим, хто відразу взявся за допомогу, Роману Чередниченку, який був командиром Кубишкіна на Пєсках і є нашим побратимом, якого ми добре знаємо та вважаємо, що він заслуговує максимальної довіри і Ксенії Негрей, волонтеру, завдяки її турботі Ромка взагалі вижив.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми поставимо на ноги цього героя. Романа чекає його медаль за жертовність та любов до України, видана йому Філаретом і його чекає кожен з нас: його побратими, наші дівчата, наші волонтери, вишкольці й купа друзів полігону, на якому він був самим хазяйновитим та відповідальним помічником.

 

ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО НАШОГО БОЛЮ!

Номер телефону пробратима Романа Чередниченка
+38(098) 312 – 26 – 86

Картка Приват 4149497826622203 Базилюк Олег Валерьевич.

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>