EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ

ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ, СПРАВА ВАЖЛИВА!
Маємо обмежений час!!!
Дякую .
Маруся Звіробій.
Команда Марусиного Полігону розпочинає набір в батальйон, який буде зареєстровано при Збройних Силах України!

ВСТУПИТИ: Друг Сержант +380 (63) 476 25 72
ВАЖЛИВО!
11 запасний батальйон ДУК ПС працюватиме в звичайному режимі. Усі наші добровольці зараз працюють на Пісках. Якщо збільшаться можливості в постачанні зброї, ми збільшимо мобілізацію в ряди добровольців нашого 11го ЗБАТу ДУК.
Окрім того, нам щодня телефонує багато бажаючих піти від нашої команди інструкторів у якийсь батальйон,, який був би зареєстрованим при ЗСУ. Частіше це телефонують чоловіки, що мають родини, дітей і просять допомогти, щоб хоч якась зарплата була чи пільги.
Вибір між добровольчим чи армійським формуванням це особиста справа кожного. Немає переважних плюсів чи мінусів в обох випадках. Ми зіштовхнулись з проблемою того, що в добровольчих батальйонах серйозний напряг зі зброєю, це тормознуло нам мобілізацію на кілька місяців, також простоює команда інструкторів, які можуть працювати, навчаючи бійців військовій справі. Натомість в ЗСУ серйозний напряг з кадрами “Дайте толкових людей, ми їх озброємо, тільки толкових, щоб воювати було з ким і хоч шось вміли” – таке доводилось чути на передовій від ЗСУшників. Зрозуміло, що примусово мобілізовані діти то трохи не той контингент, який хотілось би, щоб прикривав спину.
Отож ми прийняли рішення і погодили його з МінОборони. Зробимо кілька рот для тих, кому важливо підписання контракту. На зараз створюємо групу з 21 чоловік для спецпідготовки. Пропозицію відкрито тимчасово, роти збиратимуться з ново-мобілізованих. Співбесіда та перевірка фіз-даних обов’язкова. Час обмежений, тренування в нещадному режимі. Телефонуйте за номером Друг Сержант +380 (63) 476 25 72
PS для ПС
Це не рішення нашого осередку Правого Сектору (осередок та 11 ЗБАТ ДУК працюють в заданому керівництвом режимі без змін), прохання грішне з праведним не плутати. Це рішення команди Марусиного Полігону, яка готує бійців різних силових структур вже рік, має досвід і бажання допомогти більшій кількості людей стати досвідченими бійцями та професійно обороняти нашу державу.
Записатись на одноденні цивільні вишколи на Марусин Полігон можна за номером 067 462 00 61
Допомогти нам вдягти та підготовити бійців можна на картку полігону
Карта Приват Банку: 5168 7423 1369 5383 самбул

2UK3TdUkmdE

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>