EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ПРИГОДИ ПРАВОСЄКІВ

Маруся Звіробій
Риговські війни в тилу. Продажне падло з рядів правсєків. Мєнти, бандити і тєми. Усе в кращих традиціях 90х.
Гвоздів Київська область Васильківський р-н.
Той хто безкоштовно нічого не робить роками, ніколи не зрозуміє, що не все продається, і на сьогодні може за це серйозно вигребти.
Два тижні тому в суботу готувались мої групи, волонтери заїхали на полігон завезли амуніцію, паралельно проходив вишкіл для цивільних на Марусиному Полігоні. Стандартна тилова робота, усі шуршать як бджоли.
І один телефонний дзвінок змінив кардинально плани на увесь наступний тиждень.
Зателефонувала знайома з центрального штабу Правого Сектору та повідомила, що вмене у Васильківському районі зараз знаходиться представник правсєків Києва, щоб розібратись з якимось питанням та стати на сторону добра проти зла у селі під назвою Гвоздів. Це мене так попередили – поставили перед фактом і зазначили що мій командир теж в курсі. До командира додзвонитись не можу але вже починаю закипати. Бо навіть він у мій район нікого б не відправив.
Щоб було зрозуміло кожен наш осередок займається справами у ввіреному йому окрузі і не лізе у справи інших районів, де так само працюють побратими.
Тож я не зрозуміла в чому прикол. Почала набирати того правсєка а він морозиться.
Тут жечки телефонують мені з міліії, де в курсі що Правий Сектор Васильківського району це Олександр Ведмідь та наші хлопці і ніяких інших правсєків у нас нема. Отож телефонують і питають: “а шо це у Гвоздові ваші хлопці в масках штурмують сільраду?” – а мої хлопці в цей час топографію проходять, усі до одного.
Ми в термінорвому порядку виїзжаємо на той Гвоздів. Мене по дорозі підхопили правоохоронці, щоб я пояснила поки їдемо шо відбувається, а своїх бійців я видзвонюю щоб з полігону підтягувались теж.
По телефону заступник начальника міліції виясняє у своїх, хто там вже на місці, що людей в камуфляжі, балаклавах і бронежилетах біля сільради близько 30! Скільки я варюся з правсєками, ні разу такої картинки не бачила, бо усі хто в броніках зараз на Сході, тож підофігєвші були й правоохоронці і я. Вони від того, що в них на разі нема термінової підмоги на таку кількість бійців, а я від того що в нас є правсєки з такою снарягою, в такій кількості, що вільно пересуваються Київською областю.
Приїзжаю на місце.
Блін, там тої сільради – хата мазанка, а біля неї чорті шо робиться, трохи переляканих бабушок, хтось кіпішує всередині сільради а ззовні приміщення обліплено чорними чєловєчками.
Спершу знаходжу хто тут головний правсєк – якийсь Юрко не то з Дніпровського не то з Оболонського району і питаю якого хрена він тут робить. Воно ботан ботаном, очима кліпає, посвідчення має і вже всім показав його, поки ми приїхали. Одразу здав задню та шось почав бубніти шо його просто запросили розібратись. Питаю за чорних бійців, він каже шо це не його. Вимагаю головного чорних і помічаю в них шеврони “Тризуб Січ” я сама одразу не зрозуміла що це не наш Тризуб, бо не зіштовхувалась з такими раніше. Отож, думаю, фігасобі, ото в мене буде розмова до Летуна з Ярошем.
Поки виясняю з чорними, підтягуються мої хлопці зі зброєю, і якась дама намалювалась прямо в центрі нашої розмови. В процесі мені заявили, що ця група в масках це її охорона! (в селі всього до 400 жителів, з них половина пенсіонери).
Суть справи мене в принципі не турбувала, ці справи зараз кругом одна з одної наче змальовані – є колишній голова і теперішній, хтось там когось на їх думку незаконно зняв і треба терміново, поки в країні хаос “восстановіть справєдлівость”. По ходу виясняю, що обидва претенденти є колишніми регіоналами і воюють за шмат землі, а мадам вклалася в генплан села і тепер хоче повернути голову, за якого вкладалась, щоб доробити в селі свої справи.
Зважаючи на картинку, на ту охорону і на те, що після їх приїзду з сільради пропала печатка, розумію, що йдеться про крупні інтереси.
Правосєк прикинувся дурачком, я пояснила що в нас так кататись де попало не прийнято. “Да, да, я зрозумів, бла бла бла”.
Мені по боку, що він зрозумів, в нас ціла команда працює вже давно з Васильквським районом, хлопці вдень і вночі виїзжали і на пограбування і на викрадення, і з інших небезпечних питань, коли люди, не довіряючи міліції, телефонували одразу нам. І тут приїзжає якесь чмо, показує правсєковське посвідчення, поряд 30 пацанів з наліпками тризубу і уся робота за півроку команди патріотів в один день коту під хвіст… це я до того що була трохи зла вже, розуміючи наслідки цієї історії для моєї команди.
В нас на сьогодні є одне правило, ми не беремо участі в політрозборках, оскільки Провідник ясно дав зрозуміти – ми зараз воюємо на Сході. тут підстраховуємо тільки в разі критичних ситуацій, де, для того щоб розібратись треба лише здоровий глухд а не ковиряння в судових папірцях.
Отож на зараз я вже стовідсотково знаю, якщо мені хтось починає щось розповідати, що по суду оцей має бути головою а не оцей, бо оте апелювали, а оце зкасували – короче – цьому чуваку проплачено. І кожен хто був на місці подій мені намагався щось втерти про судові рішення.
Я попросила усих силовиків вийти за територію сільради. На наступний день призначити громадські слухання села і нехай там люди самі розбираються хто в них голова. Чорні чоловічки одначе ж були налаштовані приїхати на ці слухання, про що мені їх командир Олександр так і сказав.
Увечері зустрілася з начальниками нашої міліції, довелось пояснювати що це не мої і якшо завтра знову з’являться, то нехай роблять шо хочуть з ними.
На підстраховку наступного дня двоє моїх хлопців юристів виїхало на громадські слухання.
“Тризубівцям” дорогу перегородила машина з 50ти правоохоронців.
Правсєк Юрко оборзівший до крайності не просто з’явився знову, він приїхав на бусі обклеєному ДУКівськими наклейками і попер з посвідченнями ПСу на сцену, бабло явно треба було відпрацювати.
Мене на місці не було, то він падло лишився цілий, але скільки цікавих речей вияснилось. Вони аби викрутить свою справу, почали усих запевнять, що Правий Сектор на їх боці, що і мене про це попереджено і з моїм командиром Летуном погоджено (він був в шоці як дізнався) і до Яроша! звертались. Короче, у цю справу максимально намагались упхати увесь Правий Сектор із верху до низу.
Люди села в розмові з нашими хлопцями пояснили, що рубаються два крадія і їх обох треба з села гнати. На громадських слуханнях нічого вирішено не було. Але справа ж важлива і епопея продовжилась.
Третій день психозу.
Голова райдержадміністрації на громадських слуханнях запросив людей до себе на понеділок, щоб нормально посидіти в теплі та вирішити, що робити з головами. Село знаходиться в чорта на куличках, в селі одні ветерани. На своїх тачках поприїзжали тільки зацікавлені особи, чоловік 20. Хлопців в чорному вже не було (принаймні в залі), мої бійці були.
Громаду, якою прикривались, щоб їй повернути її землю, чомусь ніхто не попіклувався привезти в райдержадміністрацію на обговорення. Нинішній голова поїхав знімати побої, напевно липові, бо розказував, що його побили і на зустріч не явивсь але найпотєшніше було почути від прибулої сторони, що його ніхто не бив, а він сам гасився головою об стіл, я б те хотіла подивитись. Рубка йде за таке бабло, що чесне слово, так і могло бути )))).
Приїхав колишній голова з зацікавленою мадамою та представники від пораненого в бою за землю.
Незрозуміло кому й навіщо вони почали ситуацію описувати наче їх в суді слухають. Хоча усіх цікавило інше питання – якого біса тепер по селах їздять з такою охороною й кого саме залякують.
Докладаю відео мого виступу. 18+, слабонєрвним краще не дивитись. Я не політик, загравати з публікою в таких ситуаціях не збираюся і коли бачу регіоналів, які знову шось ділять, то “трохи” втрачаю спокій.
Мій месідж, не дивлячись на його простоту, не був почутий ніким з присутніх.
Перше – я валитиму будь яких проплачених правосєків, що вспливуть в зоні роботи моїх патріотів, Друге – мої хлопці валитимуть будь яку охорону, яка так борзо заїзжає та лякає людей там, де їм нічого не загрожує.
Правсєка Юрка за нашою вимогою звільнили з рядів Правого Сектора за зраду ідеалів нашого руху.
Слухайтє, ви, тилові криси і продані сто разів підараси, або втямите, що зараз не все продається, або будете дуже здивовані, чого у вас морди набиті й хати погоріли і довго шукатимете крайніх, оскільки бажаючих вкинуть у ваш город гранату, за час вашої грьобаної діяльності в процесі розкрадання державного та народного майна, набралося вже в чергу і їх зкоординувати взагалі не є проблемою.
На відео вкінці мої бійці вспилили, коли проплачене чмо намагалось приписати моїм фронтовикам хабарі. Кожного продажного мудака, хто проти моїх поверне таке звинувачення чекає розправа, хлопцям дозволено на свій розсуд з ними розбиратись. Це офіційне попередження.
Провладні нелюди, які усім роздають бабло на вирішення питань не втямили взагалі, що наш осередок Правого Сектору там робив, і тим більше не змогли втямити, в які часи вони живуть, з якими людьми поруч, і що за хабарництво зараз грозить їм самим.
В цих чортів мозок скалічено навіки. такі люди не мають права бути у владі.
А ті, хто зараз новенькі поспливали на хвилі революції, та підіграючи старим псам, намагаються заробити на їх інтересах капусти – варті нещадної розправи, бо саме через них ми ще довго будемо тонути в крові тих, хто йде захищати свою землю безкоштовно.
PS
Своїх старших правосєків я повідомила, що тепер як тільки хтось під нашим брендом, навіть зареєстрований в наших лавах з’явиться в області – кладемо без попередження.
Інформація про цю історію, як я й підозрювала, вже в покаліченому вигляді пішла бродити по районах у вигляді “правосєкі віджимають печать в Глевасі” “правосєки взяли хабаря й поділились з мєнтами”, “Ярош хоче захопити Гвоздів” … писець… саме через це справу нами не закрито, бо за це ще ніхто не відповів.
І апогєй апофєоза – через тиждень після цих подій, мені телефонують з нашого штабу та повідомляють – в тебе в області у Києво Святошинському рацоні якийсь колишній правосєк підняв наші прапори за одну з сторін у справі де рубаються колишній і теперішній місцеві голови… бля… робіть висновки – у таких справах збирайтеся громадою і лупаште усіх. Бо мають бути обрані чисті люди до влади а не ригівські свині.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 2 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>