EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ПРАВИЙ СЕКТОР СЬОГОДНІ!

ПРАВИЙ СЕКТОР СЬОГОДНІ
Маруся Звіробій

В контакті відкрила офіційну свою сторінку https://vk.com/zvirobiy , привалило трохи народу і запитань. Знову питання з приводу вступу в ПС і діяльності Правого Сектора. Отож викладу ситуацію на сьогодні.

Зараз бути правсєком складніше ніж раніше. І вступити теж складніше, тому що ви хочете вступити в ПС в тилу, а всі пішли на фронт. В тил понабивалось досить багато елементів, яких мені було неприємно зустріти в наших лавах. Вони добряче поганять авторитет усій організації, тому мої хлопці коли ловлять таких недочленів на гарячому то крєпко місять, адже через них і ми ні за що втрачаємо повагу.

Помилка критиків завжди в тому, що вони не розуміють відмінностей Правого Сектора від усіх інших організацій України. В нас не Ярош вказує що робити, а рада кожного окремого осередку несе відповідальність за свої дії.
В такій автономності є свої плюси і мінуси.
Серед плюсів – мені не треба кожен крок узгоджувати з керівництвом, я веду діяльність на власний розсуд, притримуючись спільного з побратимами бачення майбутнього своєї країни.
Серед мінусів – не всі осередки ведуть себе по-правосяцькі, деякі з них відверто регіоналівської породи. Боротися з ними не дуже просто, оскільки керівництво в основному знаходиться на передовій. В нас по всій країні безлад, а в організації яка хаотично утворилась з волонтерів та бійців без організаторського досвіду досить важко утримувати порядок.

Я можу досить агресивно зреагувати, якщо хтось починає вказувати що нам правосєкам робити і що ми робим не так. Бо я маю свою роботу, свою сім’ю, свої справи і свій город з картоплею, але окрім того, ще знаходжу час аби допомагати армії та країні чим можу і завдяки тому, що це моя власна ініціатива, то це виключно моє право як я роблю ту роботу, яку сама собі придумала. Поясню ширше КОЖЕН СПРАВЖНІЙ ПРАВОСЕКТОРІВЕЦЬ ЦЕ ВОЛОНТЕР І СОЛДАТ, ЯКИЙ НІКОМУ НІЧОГО НЕ ВИНЕН!
Вам як виборцям поки що винен тільки Дмитро Ярош та кілька осіб в центральному штабі. Якщо на виборах прибавиться депутатів правосекторівців тоді ще вони вас будуть зобов’язані слухати. Так що ідіть в баню з вашою критикою.

Хто хоче вступити в цю організацію, той має приїхати до центрального штабу і викласти план власних дій і конкретні кроки, а не тези типу “вже набридло те шо робиться”, “хочу боротись за справедливість”, “треба ламати систему” вже реально задовбали з такими фразами, їх можна повторювати нескінченно довго. Ви повинні мати конкретні плани і починати діяти.

Загальна стратегія поведінки Правого Сектору і без слів зрозуміла кожному, якщо бачиш несправедливість берись до роботи своїми силами і вирішуй питання. Загальна стратегія поведінки українського ватника очевидна кожному правосєку – шукати винних і нічого не робити самому.

********************************************
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ КОРОТКО
ваші повідомлення:
1. Як стати волонтером?
– забиваєш в гугл назву будь якого батальйону, ДУК, Марусині Ведмеді, АЗОВ, ДОНБАС чи інших, або у друзів цікавишся в кого знайомі в армії на передовій, дістаєш номери телефонів, купуєш шкарпетки, зубні пасти, аптечки, тушонку і відправляєш тому, з ким зізвонився. Вітаю – ти тепер волонтер.
2. Як стати правосекторівцем?
– заїдь в найближчий до тебе осередок Правого Сектора, скажи шо ти тепер з ними і зроби усе вище сказане – вітаю, ти правосєк.
3. Як потрапити на передову з добровольцями?
– я набираю групи прямо зараз, але тебе на вишколах убиватимуть так, щоб на фронт поїхав відпочити, якщо не боїшся і фізично витривалий то вже телефонуй 066 734 31 75
4. З якого віку беруть в добровольці?
– ми беремо 21+, бувають виключення для спортивних хлопців, які пройдуть випробування на Марусиному Полігоні.
5. Чим я можу вам допомогти?
– я ж не знаю які ви маєте можливості. Все що потрібно, вивішую в себе на стіні, долучайтесь коли в списках бачите, щось що можете зробити для допомоги. Зараз іде набір добровольців, тож на 25 чоловік з нуля треба буде все, телефонуйте 067 462 00 61
6. Як записатись до вас на вишколи для цивільних?
– усі питання по вишколах сюди 067 462 00 61

PS
Я не роздаю контактів куди дзвонити по питаннях усього Правого Сектора по всій Україні, гугліть офіційні правосяцькі сайти й не заважайте працювати, в мене картопля не полена і бійці без берців.

********************************************
Будемо вдячні за допомогу нашим бійцям на незмінну картку нашого полігону:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ: 5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
********************************************
PayPal: marusinpoligon@gmail.com
********************************************
Завезти допомогу для бійців можна на Марусин Полігон та передати їм особисто 067 462 00 61

 

Маруся Звіробій 2  2

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>