EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Повернулися з Маріуполя, докладаю…

Повернулися з Маріуполя, докладаю…
Марусині Ведмеді знаходяться в 79й бригаді ВДВ на обороні Маріуполя. Разом з тим ситуація наступна (пишу те, про що писати дали добро):
Маріуполь знаходиться під оборонним ковпаком підрозділів військової берегової охорони, що включає бригаду залізних морпехів, підрозділів крупної артилерії, підрозділів авіації та протиповітряної оборони. Ніхто не пропустить глибше як на 5 км на нашу територію будь який літаючий апарат, безпілотники чи тим більше літаки. Кам’яною стіною наступу на Маріуполь стануть рейдові дії десантників 79ї бригади.
(Записано зі слів командира 79ки Майка)

Раптом рипнуться на Марік то замєс буде дуже жорстокий, українські батальйони налаштовані тримати цю територію і ні в якому разі не здавати її ворогу.
Риторичні питання типу, чо ми з такой мощой не наступаємо будь ласка не мені в коменти а головнокомандувачам.

До моїх Ведмедів в 79 бригаду ВДВ зараз активно ще добираємо людей. Тож, в кого є бажання взяти участь в заворусі на переможний результат, долучайтеся зараз на контракт або по мобілізації. Якщо мобілізаційне запрошення вам вже прийшло, а в роту аватарів потрапити не хочеться, телефонуйте нам, але будьте готові до жорстких тренувань і не менш жорстких наказань за порушення дисципліни. В групу потрапляєте тільки якщо вашу присутність зхвалять побратими. Команда збита, хлопці просять трьох водіїв на БТРи з правами категорії С. Для водіїв дають знижку на фізпідготовку чи вади по здоров’ю. Для всіх інших фізо має бути відмінним!

ЗАПИСАТИСЬ НА СПІВБЕСІДУ ДО ГРУП МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ ВДВ:
+380674620061

11223552_1474576259526837_8598058764494534670_n

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>