EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ!

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ МІСЦЕВОГО ПРАВОГО СЕКТОРА ДО МІСТА ВАСИЛЬКОВА
Зараз у Васильків привезуть побратима… васильківчанина Лістрового Олександра… він загинув в зоні бойових дій… без батька лишилось троє малих дітей… а на днях у цьому місті депутати не визнали Росію агресором…
Зараз мер Василькова підпише позачергову сесію, я беру хлопців, які ось мають виїхати в зону бойових дій і вони дуже хочуть подивитися в очі тим комунякам, які так вирішили проголосувати, а ще дуже хочеться особисті запрошення відвезти тим депутатам, які не приїдуть на сесію, бо через їх відсутність не вийшло більшості, і вони вже не вперше зривають сесії своїю відсутністю, отож ця відповідальність так само лежить і на них.
ТАКА ХЕРНЯ ВЖЕ НІ В ЯКІ ВОРОТА НЕ ЛІЗЕ!!!
Правий Сектор хоче бачити тих безсовісних тварин, які імовірно мріють померти в Росії, як про це мріяли кримські пенсіонери. Їм імовірно по фігу шо діти гинуть на власній землі. Тож обвішаними гранатами вони на днях дуже легко можуть потрапити в зону ДНР та справдити свою мрію.
Мої розвідники, що зараз на Пісках передають купу інформації про кабель в оточених районах, який використовують у російських військах і не використовують у нас, який їм доводилось перерізати, про розтяжки, які очевидно ставлять професійні військові і їм їх знімати кожного разу досить небезпечно. Про купу кацапського суржику в місцях звідки російські військові майже витіснили сепарів, аби вести справжні бойові дії, про російську техніку та озброєння.
Але зараз мені вистачить лише одного загиблого хлопця, щоб обоснувати депутатам, в якій країні вони знаходяться і що в цій країні відбувається.
Треба мати совість навіть якшо ви з гівна стали раптом політиками. Треба зараз активно підтримувати своїх, та допомагати аби українська нація вижила, треба інколи НЕ БРАТИ ГРОШІ ЗА ГОЛОСИ, аби в час пік ви не висіли на гілляці як зрадники українського народу. А час пік в нас накипає щодень то більше, бережіть здоров’я та карму.
До зустрічі на васильківських барикадах.
Командир 11 запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору Маруся Звіробій
http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/31/7057028/?att..
http://espreso.tv/news/2015/01/31/u_vasylkovi_deputat..

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>