EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Останні наші новини… Марусиним Ведмедям стояти на передовій до весни!

Останні наші новини… Марусиним Ведмедям стояти на передовій до весни!
Про Ведмедів, про Марусю, про переможених волонтерів і спокійне життя без війни…

СТОЯТИ ДО ВЕСНИ!.. Це неприємні для нас новини… в плані того, що це гадське “АТО” шось не має ні кінця ні краю, а допомога хлопцям від людей вже сьогодні зходить до мінімума. Якщо голову від телевізорів розвернути до живих хлопців то в більшості батальйонів ситуація ніяк не змінилась – їх все так, як і рік тому, витягують лише волонтери. І цієї зими буде критично, бо волонтери переможені байдужістю людей і тиском державників.

Якщо чуда не трапиться і хтось випадково не розфігачить Кремль раніше, то Марусині Ведмеді до весни триматимуть позиції на передовій УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОЇ ВІЙНИ (принципово це називатиму як воно є).
Це означає, що команда Марусиного Полігону готує своїх бійців до холодів.
Новачки проходять підготовку в нас на полігоні за наші кошти. Зараз це вже стає надзвичайно складно. Приємно, що нам з боку міністерства оборони дякують за їх якісну підготовку, але погансько, що не допомагають… Родіна тєбя нє забудєт, но і нє вспомніт.

Поки що не знаю що робитиму, бо закрити такий підготовчий центр це зараз позбавити себе від шаленої купи головного болю, але разом з тим в армії любителів випити без нас поменшає взірцевих бійців…

Спокійно жити та займатися своєю роботою та сім’єю це на сьогодні дуже велика спокуса, багато українців так і роблять, навіть колишніх майданівців. Саме через шалений дефіцит волонтерської допомоги і неможливість брати більше бійців для тренувань, останнім часом я більше працюю по своїй роботі, викладаю дизайн та лабаю макети для старих клієнтів, нових не беру… раптом війна, а в мене дедлайн горить )))) Більше знаходжусь з дитиною, інколи почала з’являтись на кухні і ось бачу що це затягує і так простіше, так дійсно спокійніше, хочеться махнути рукою на боротьбу, впхнути голову в пісок та жити своїм життям… тут головне телевізора не дивитись і в інтернет не заходити бо зриває дах від несправедливості.

А скільки зараз закривається волонтерських груп через те, що робота стоїть на місці, допомоги майже нема. На діяльності нашого полігону це сказується критично. Нема допомоги – нема бійців на полігоні, на фронт нікого не відправляємо, ну можемо ще збирати допомогу для наших Марусиних Ведмедів, що вже 6й місяць на передовій воюють. Бо там з постачанням теж ахтунг. Але ж цінність команди Марусиних інструкторів не у волонтерстві, а в тому, що вони найкраще готують бійців . Мені жаль саме роботу інструкторів закривати, бо я бачу скільки корисного вони ще здатні зробити для новітньої української армії.

Вмикаю резервне дихання, хочеться ще трохи зробити чогось корисного. Ми навчились якісно змінювати армію, сподіваюсь для когось в міністерстві оборони це колись стане важливим, а не лише виловлювати нещасних наркоманів та відправляти на в армію аби показати начальству високі відсотки мобілізованих.

Отож поки я в роздумах як викручуватись, прошу допомогти основним, що потрібно вже зараз.
Хлопцям в армії видали форму «Варан»… на випадок парадів, тобто щоденно вони її не носять. Взагалі майно армії дуже економиться, тому з передової списки від хлопців про потреби приходять великі.
Викладаю усе, з розрахунком того, що мобілізація в нас не припиняється.

(список складаю з потреб наших бійців на передовій та потреб бійців, що туди готуються на Марусиному полігоні):

Спальні мішки осінні та зимові 40 штук
берці теплі 40-44 розміри по 5 пар кожної
каски 15 штук
біноклі з дальноміром 10 штук
бронежилети не нижче 4го класу 15 штук
розгрузки тактичні 40 штук
наколінники налокітники 40 штук
підсумки (різні)
форма середніх розмірів 40 штук
теплі светри середніх розмірів 40 штук
термобілизна середніх розмірів 40 штук
бушлати середніх розмірів 30 штук
труси, шкарпетки, рукавиці теплі – по 50 штук
палатки туристичні зимові та осінні 10 штук
саперні лопати хорошої якості 40 штук
каремати 40 штук
підпопники 40 штук
рюкзаки 40 штук
речові баули 40 штук
шапки теплі облягаючи під каску 40 штук

Потрібні мікроавтобуси 2 штуки та ремонт ще кількох машин.
Кожна група повинна мати свої колеса, а з транспортом на передовій складно. Танки є, БТРи є, та й паливо є, але групам розвідників на завдання виїжджати нема на чому.
***********
***********
ДОПОМОГТИ НАМ:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM
Master Card: Olena Bilenka
***********
***********
ДОПОМОГТИ ЗАПЧАСТИНАМИ, ПАЛИВОМ ЧИ РЕМОНТОМ ТРАНСПОРТУ:
+380960682025 – Механік Олександр
***********
***********
МОБІЛІЗУВАТИСЬ В ГРУПИ МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ НА КОНТРАКТ В 79 бригаду ВДВ:
+380988073015 – Командир Макс
***********
***********
ЗАПИСАТИСЬ НА ВИШКОЛИ УСІХ БАЖАЮЧИХ КОЖНОЇ СУБОТИ:
+380674620061 – Людмила Миколаївна
***********
***********
ДІЗНАТИСЬ БУДЬ ЯКІ ПОДРОБИЦІ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:  +380674620061
***********
1 1782291_1456074571377006_2769925966906067244_o

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>