EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Нє не наболіло… ДІСТАЛО!

Marusya Zvirobiy:
Нє не наболіло… ДІСТАЛО!
Я НЕ БРАТИМУ УЧАСТІ В ЖИDIVСЬКИХ ІГРАХ!
Ща будуть матюки.
Коли активуються олігархи в рубці за владу, олігархи які 20 років всмоктувались в нашу систему, а тепер товсті кровопивці, ненаситні кліщі спекулюють нашими больними мозолями: газом, тарифами, Небесною сотнею, Євромайданом, загиблими на Донбасі. Тепер замилюють очі лохторату з криками “Слава Україні”… Сука, роти закривати їм в грубій формі. Жоден з них не має права озвучувати наших святинь, бо вони, бариги, цим просто торгують. Вони всією своєю довбаною гопкомпанією виграбували з України все, колишні і влада і опозиція. Вони як карти однієї колоди змінюють один одного але грабують нас завжди спільними зусиллями. Я підозрюю що опозиція в Україні як явище не існувала ніколи. Були окремі люди, але не сили.
*******
Класних людей, спеціалістів, патріотів які здатні були б змінити нашу державу на цивілізовану, олігархи вибивають ще на вході. Якщо є загроза у вигляді таких кандидатів, вони заллють вам баки брехнею так, що ви зненавидите за кілька новинних повідомлень цю людину. Майданівців пропустити в Раду були вимушені, то було навіть потрібно аби впустити під шумок доблесних майданівців і більшість колишньої швалі. А потім меду наллють вам знову на вуха за якогось підараса і ви його оберете. А паралельно розвернуть брудні медіакомпанії проти тих майданівців і ви їх зненавидите. Бо українці чомусь нездатні судити по справах кандидатів, українці люблять попизд*ть і шоб їм попизд*ли. А тепер допизд*лись, нашу Україну розривають на шмаття остаточно. Ми мали гнати в шию всю верхівку, а не обирати поміж них!
*********
Уявімо собі що вибори було сфальсифіковано, ви хотіли нові обличчя а понавпиралися всі старі, тоді треба виносити нахєр їх з кабінетів суки нехай повноваження складають, а ми що робим???? а нічо, ми як та Європа дуже стурбовані цим і щодня знаходимо цьому все нових винних.
Патріоти, вас не стосується текстовочка, бо ви постійно в іншому обороті і в інших іграх. Зараз тримайте голови холодними і серця теж, ідіть тільки за українцями, всі інші національності, дякую за допомогу, але не повинні вирішувати долю України, бо ці рішення завжди не на нашу користь.
********
Я хочу говорити за Крим і Донбас. Я хочу говорити за українців які потрапили в полон російських військ. Я хочу говорити за патріотів за гратами. А народу вже це нецікаво… Ні, ну справді, чисто по людські, це вже просто нецікаво. Народу придумали нову гру, новий драйв і нові ризики. Бо знову прораховують як телят. Чому на Майдан не виходили після аеропорту, Дебальцево, Іловайська??? Чому я маю йти на Майдан за Корбана??? Він може й класний парєнь але… я в шоці з людей. Знач виходить, що Майдан все таки роблять не люди, вони не здатні самі вийти, Їм треба щоб хтось за свої бабки зробив такі умови, поставив сцену, організував медіапідтримку, а там народ умикається і тягне вже бутерброди. Тільки народ воювати теж не буде, стоятиме знову 2 місяці на морозі але воювати не рипнеться. Капатиме на мізки, погрожуватиме, танцюватиме але не воюватиме. А є хлопці з гарячою кров’ю, молоді, які повірять в цей народ, захочуть втілити його вимоги і знову підуть в наступ і покладуть за нього свої життя… А чо народ зробить далі? Обере замість одного гівна олігарха, що сидів на наших вухах 20 років, інше, таке ж саме з тієї самої укро-політичної пісочниці, яка думає що ці цяцьки знову пройдуть.
*********
А рубка ж буде вже не дитяча, в тиловій країні повно зброї й бійцівського досвіду. І ті підери яких на хєр посилав ще минулий Майдан, яким ссикотно було очолювати повстання але нессикотно було виїхати на крові дітей у владні крісла. Ті ж підери зараз знову роблять колотнечу, тільки вони zziiбуться з цієї країни першими, а ми з вами лишимось.
**********
І тут найголовніше, під час минулого Майдану в нас відтяпали Крим, територія менша за Донбас, але й Майдан був компактний відносно того, що станеться тепер. А тепер в нас щодня спостерігаються замахи на Харківську, Запорізьку області, а з тим що ми втратили Донецьку й Луганську здається масса вже змирилась.
Сюди ж трошки фактів від розвідки для размишлізму:
****неділя 1 листопада ранок
ДНР Горловка штабы 2,3 мотобригад-движняк:типа, ВСУ перебросили технику под Артемовск и мы не отстанем. Ждут пополнение и куратора из РФ
****неділя 1 листопада вечір
Вот Комбат и Большая война случиться в двери! По всей линии соприкосновения ждут кураторов из рашки. А быдломассы готовят к вторжению… Мол Игил в Одессе высадился (канал красная звезда вещает). Плюс внутренняя контра розьедает изнутри Украину.
*****понеділок 2 листопада
Орков пару камазов на Горловку.(мясо)( 2 часа назад)
Вроде номера Чувашии. Опять косорылых везут.
Я НЕ БРАТИМУ УЧАСТІ В ІГРАХ ЖИДІВ І ПІДАРАСІВ
(не плутати з євреями і геями!).
Якщо хтось думає що цей текст на руку президента аби Майдану не було то я не впевнена, що цей Майдан аби не був на руку президента, зважаючи на проданий Крим і торгівлю за Донбас. Я не уявляю навіть які зверху розклади але бачу явні маніпуляції.
Якщо проковтнули мовчки котли, то сидіть по хатах, бо зараз імовірно домовлений час настав і Майдан не просто так підігрівають. Виходьте не тоді, коли жиди скажуть та почнуть маски шоу влаштовувать , виходьте тоді, коли ВИ маєте вийти, коли українці це ініціюють!!! коли сцени не стоять і партійних прапорів з кепками на студентах не майорить.
В нас має буте просте розмежування – українець свій, всім іншим дяка за допомогу. Це тимчасова міра. Відкладайте лояльність до мирних часів, бо нас з кістками зжеруть і в такі часи лояльність це злочинна слабкість.
Будьте готові до всього, особливо до того, в що страшно повірити.
Зараз нічого хорошого не чекаю й нікому не вірю окрім тих, хто поряд, Маруся.
ПОЯСНЕННЯ
ЖИДИ – особи єврейської національності що ненавидять все українське та знищують його або грабують і з якогось біса у великій кількості знаходяться біля корита української влади.
ПІDАRASИ – особи української національності що продалися жиdам і ведуть антиукраїнську діяльність.

12187685_1516829061968223_8247304021075833717_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 8 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>