EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Наша країна знаходиться в стані війни з російським агресором

Наша країна знаходиться в стані війни з російським агресором. Яким би “АТО” не називала цей процес наша дипломатія, ми з вами бачимо елементарну й очевидну ВІЙНУ. Вже давно нема ніяких сепаратистів, цим словом наша журналістика шкодить справі і ми не можемо донести світу що саме відбувається, в нас на Сході регулярні російські війська. Можна довго сперечатись про те, чи цей агресор піде далі Донбасу. Можна бути дуже розумним та переконливим, таких і на Донбасі багато було. Але коли в нас під боком стоять танки треба бути перестрахованим на очевидні випадки, що можуть загрожувати вашій родині.
Екстренна валізка від Жіночої Варти!

Екстрена валіза, як правило, являє собою міцний і зручний наплічник (рюкзак) від 25 літрів і більше, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування. Всі речі повинні бути новими (періодично поновлюваними) і не використовуватись у повсякденному житті.

Екстрена валіза призначена для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.інше.

 Увага! Ви маєте бути готові. ЕКСТРЕНА ВАЛІЗКА

1  Безымянный-1

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>