EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Націоналістам раджу бути лояльнішими до побратимів, тим більше що воювати на передовій доводиться разом, а в інтернеті кричать ті націоналісти, які зроду не виїдуть на передову.

Ох, вже ця Маруся! Стільки шороху наробила в мережі з виходом своєю командою з ПС! Народ ніяк не заспокоїться – продалася!
Декому муляє полігон (отобрать!), а одна жіночка мене просто вразила- дуже шкодує, що рік тому передала на полігон камуфляж! Дорогенька! За камуфляж вам сто раз подякував бієць, який його вдів та вже й мабуть зносив! Та все по порядку.

Маруся увійшла в Правий сектор ще на Майдані. Після трагічних подій в лютому 2014 та анексією Криму в березні, а ще після залякування кремлівськими холуями, що за тиждень руське іго дійде до Києва, стало ясно – треба терміново навчати людей захищати себе, своїх близьких та своє місто. І тоді Маруся з Ведмедем взяли на себе відповідальність і ризики зробити вишколи для людей. Якийсь час ми чекали, що це зробить держава, але й досі так цього й не дочекались.

От тоді Ведмідь пішов своїми мисливськими тропами та знайшов місце під полігон. Маруся та Ведмідь за свої власні кошти почали розбудовувати полігон, рити окопи та тягати колоди, щоб зробити полосу перешкод. Дуже швидко знайшли інструкторів, колишніх військових, які могли навчати геть необізнаних людей військовій справі. Це для тих, кому хочеться відібрати полігон. Спробуйте!

Спочатку поїхали на вишкіл цивільні люди, які більше не хотіли ловити кулі руками, як то було на Майдані, а трохи освоїти методи виживання. А коли та бєшєна орда перетнула кордони двух областей, Марусі запропонували очолити 11 запасний батальйон ДУК ПС і поїхали на полігон добровольці правосеки. Роботи вистачало всім і інструкторам і Марусі: навчити, нагодувати, одягти, взути та відправити в АТО.

Підключилися волонтери. Наші хлопці воювали в одній з небезпечних зон, в Пєсках. Перед відправкою на схід, обов”язково до церкви! Можливо у хлопців така доля, можливо хороший вишкіл, а може і справді охороняла їх Матір Божа, але ніхто з них не загинув. Поранення були нескладні, але всі залишилися живі. Досі лише один наш побратим Роман Кубишкін є надзвичайно серйозно травмований, Ведмідь під час бою був за 150 метрів від нього й витяг його з купи двохсотих та доправив до лікарні. Подяка волонтерам, що знаходять ресурси на його лікування, Ведмідь зміг його витягти але ми б не змогли без волонтерів його спасти. В інших бійців легкі поранення: руки, ноги, то швидко заживає і хлопці поверталися назад в стрій.

Бажаючих стати бійцем нашого батальйону ставало більше, ніж від нас міг прийняти ДУК. Хлопці нудилися на полігоні, чекаючи дня відправки. Нам довелось тримати людей добре навчених, дисциплінованих на полігоні, та й вони самі не хотіли переводити волонтерські продукти, а хотіли воювати! Частина хлопців вже поїхала додому, бо сім’ї сиділи довгий час без грошей, частина хлопців знайшли собі місце в інших батах де був доступ до передової. Жаль було розпиляти роботу інструкторів, адже вони тренували цілі команди.
От тоді, півроку назад, Маруся з Ведмедем почали шукати місце, де наші бійці якнайкраще змогли б себе проявити. І знайшли 79ку, яка потребувала якісних бійців на противагу купі мобілізованих аватарів.

Люди недалекі, які не несуть відповідальності за інших та не дивляться на кілька кроків наперед, ще тоді шуму підняли, не розбираючись в причинах. А ми просто довіряємо своїм командирам ,бо вони ще ні разу не помилились.

А скажіть мені, будь ласка, хлопці, що воюють в ЗСУ – це що, чужі люди на українській землі? Націоналістам раджу бути лояльнішими до побратимів, тим більше що воювати на передовій доводиться разом, а в інтернеті кричать ті націоналісти, які зроду не виїдуть на передову.

Ті, хто кажуть, пішла під Порошенка, скажіть, Маруся що, готує хлопців в особисту охорону президента? Марусині Ведмеді воюють своїм складом в 79ці на захист цілісності нашої землі! Це основне! Щоб дати такому гарно озброєному ворогу відпір, потрібно йти тільки одним кулаком!

Маруся зі своїми професійними інструкторами робить велику роботу для України! Скажіть, де ще є полігон на якому волонтери готують бійців для армії? Не можливо всидіти на двух стільцях, і в ПС і керівником полігону, Маруся знаходиться там, де приносить більшу користь разом зі своєю командою. А триматися за посаду комбата тільки для престижу то це не для неЇ.

Маруся прийняла зважене рішення не займати посади, яку вона вважає нерезультативною для боротьби. Для неї зняти прапор Правого сектору на полігоні, то було,що зняти власну шкіру! Вона ж була у самих витоків розбудови організації! Хай займе цю посаду достойний! Без скандалу, без інтриг та розбірок Маруся вийшла з ПС, та залишилась в хороших відносинах з керівниками та побратимами цієї організації. І в критичний момент завжди підставе своє плече своїм побратимам. ВСЕ!

Ну, і де тут бабло? А тим мильним булькам, що сидять в теплих кріслах та тикають по клаві, обгажуючи роботу багатьох людей, залишаю свій номер телефону: +380674620061

Будь ласка, записуйтесь на вишкіл та потикайте на курок, можливо це колись вам збереже життя!
Координатор Марусиного полігону пані Людмила.
Слава Героям України!

**************************
Це все відбувається на наших очах, інструкторів і волонтерів полігону. Я з перших днів на полігоні і бачу все, що відбувається і мені дуже болить за нашу роботу, яку втоптують в багнюку люди, яким ніколи не досягти таких результатів. Нам буває важко це все тягнути навіть всім разом, сумно бачити що тепер нема своїх, як на майдані, тепер є свора, якщо так буде й далі… нам гаплик.

12036426 copy

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>