EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Нарада по вирівнюванню умов перебування жінок в армії.

21 квітня я в генштабі, пан Муженко запросив на нараду присвячену вирівнюванню умов перебування жінок в армії. Генштаб розробив програму розширення посад для жінок і надав толкові пропозиції (за них згодом окремо). Знов зібралась бомбейська компанія. Дівчата герої, грудя в ордєнах, коні на скаку самі стають, ізби самі тушаться перед такими. Маю нових подружок, що теж купатимуться з нами в фонтанах на день Перемоги.

4 нардепа усі жінки ініціювали цю зустріч. Нардепи бороються за гендерну рівність в Україні. Ірина Луценко подраконила трохи наших полковників та генералів, бо вони не дуже люблять, як жінки сунуть носа у їх армію, та ще й так кардинально… права рівні їм подавай. Тож час від часу деяке напруження в розмові відчувалось. Але загалом ми маємо мужчин лазутчиків, які спокійно ставляться до змін на користь слабкої статі і серед них генерал Муженко, якому довелось кілька разів дати брейк, тож все добре пройшло. Нардепи допоможуть вище проштовхнути збільшення посад на верховні підписи, й дівчата, що служать на передовій на чоловічих посадах, але на паперах рахуються кухарками, тепер зможуть отримувати зарплатню по своїй прямій спеціальності та бути тими, ким вони воюють.
Список посад немаленький, його генштаб оприлюднить на днях, я думаю. Але цей список переданий до інших структур на узгодження, де, сподіваюсь, він не затримається та й депутатки обіцяли проконтролювати, щоб протягом місяця питання було втілене.

Наостанок був круглий стіл з паном Муженком, він думав, що поговорить про підготовку снайперів, але почув про всеееее від нас ))) Загалом кожній бійчині вдалося тутечки вирішити по кілька важливих питань, і всі звісно не для себе просили. Дві Юлі просили за нагороду для загиблого товариша і зброю для снайперів, в мене завжди з собою довгий список, що треба для посилених тренувань новачків, і цього разу зробила наголос на збільшення кількості мобільних інструкторських груп, щоб підтягувати молодняк прямо на позиціях, якщо такі дозволяють проведення занять. Це б покращувало якість бійців прямо в процесі оборони. Зараз такі групи малочисельні та масштабно неефективні і вони на вагу золота, мобільних інструкторів критично не вистачає на позиціях. Ну це перший закидон поки що. З посадами, як вирішиться, поставлю галочку, що допомагала в проштовхуванні цього питання, от наступним візьмусь за мобільні групи.
Ну, а Яночка хвалила грузинських інструкторів снайперів на Десні і загалом говорила найменше, отримувала задоволення від компанії )

На питання полковника Віталія Голоти “як все пройшло?” – усі дружно відповіли – побачимо по результатах.
Пану Віталію гарячий привіт і обнімашки, його кидають в самий замєс гендерної рубки, і він тушить буйства незадоволення не лише посмішкою та підтримуючим словом, але й потрібними зустрічами, що можуть допомогти в проблемних питаннях.

Надалі писатиму про цей сейшн найголовніше – коли і які зміни буде втілено реально.
Всім дякую за підтримку.

 

Керівник мобільної інструкторської групи ВДВ ЗСУ “Марусині ведмеді”
Маруся Звіробій

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 12 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>