EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

НАКАЗ ВІД МАРУСІ ДО НОВОГО РОКУ!

ПРОПОНУЮ ТВЕРЕЗИЙ НОВИЙ РІК НА МАРУСИНОМУ ПОЛІГОНІ!

Я знаю в який культурний шок призводить культурно-питущих людей пропозиція під бій курантів на новий рік пити лимонад а не шампанське.
Але все ж моя пропозиція то наказ для Марусиного полігону і я знаю що мої полігонці пишаються тим, що в нас завжди було залізне правило – сухий закон.

Я вважаю, що там де є зброя не може бути місця для алкоголю і ніяких виключень! це по-перше, а по-друге, в нас вже такий неймовірний колектив зібрався, який здатен створювати настільки братерську атмосферу, що не потребує додаткових стимулів, бо найбільший наркотик це спілкування між нами, я знаю що ви вже один без одного не можете і радо зустрінетесь на рідному вже Марусиному Полігоні.

Тож:
для новачків –
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЮ – везти на полігон будь які алкогольні напої (цукерки з ромом теж… принципово).
Рошен, до речі, в нас теж не вітається до вияснєнія обстоятєльтв власника Рошена )))

ЗХВАЛЮЮ – смаколики, шашлики з немовлят, голубці з снігурів та подарунки для бійців (в них активна фаза тренувань, тому вони всі святкують на полігоні).

УСІМ ПРИ СОБІ МАТИ ПАТРІОТИЧНУ СИМВОЛІКУ!
Законспіровані снігурки та сніжинки розпізнаватимуться по українських віночках та стрічках з квітами.
(!!! Буде холодно, дивіться щоб не померзли, я Батьку снігу замовила, то сказав шо сипне трохи).

ЗАПРОШУЮ – моїх дорогих інструкторів та волонтерів, друзів, вишкольців, тиловиків зустрічати з нами Новий Рік на Марусиному полігоні.

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! – зареєструватись в Людмили Миколаївни 067 462 00 61. Та тримати руку на пульсі, що саме треба буде до свята, бо ви самі собі його будете робити. Тож будьте на зв’язку, всі пропозиції лишайте в Мами Люди та в групах Марусиного Полігону:
https://www.facebook.com/groups/marusinpoligon/
https://vk.com/marusin.poligon

НАКАЗУЮ! – в 2015 році перемогти внутрішніх та зовнішніх ворогів нашої неньки, лишитися сильною командою патріотів, пам’ятати наших загиблих героїв, підтримувати наших добровольців та їх сім’ї, любити найкращу землю в світі – свою Україну і навчати цьому своїх дітей!

Люблю вас, чекаю на святі, ваша Маруся Звіробій.

PS
До свята нам напевно доведеться на деякі хороші ідеї витратитись, тому, в кого є можливість, трошки підтримайте фінансово, дякую:
Карта Приват Банку: 5168 7423 1369 5383 (самбул)
А першого січня, хто забажає, запрошую на проведення акції в Києві на честь 106-ї річниці від Дня народження Степана Бандери.

GPXNn9bwcYo

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − one =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>