EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ МАРУСИНОГО ПОЛІГОНУ ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ ПОЧАТКІВЦІВ.

Вже кілька тижнів, як керівники та інструктори розпочали підготовку програми до відкриття наступного сезону початкової військової підготовки на Марусиному Полігоні.
(Щоб записатись на найближчі вишколи контакти внизу)

В нас був насичений рік. В березні в полігону буде день народження.
За цей час найцінніше наше надбання це команда інструкторів та виховані ними бійці.
Час зимової сплячки та морозів підходить до кінця.
Тієї весни ми перемогли на нашому Майдані, сподіваюсь цієї весни переможемо на Сході (сміливо, але дуже цього хочеться).
Наш ворог не зупиниться. Потрібно повертати свої землі і свої кордони і в Криму і на Сході, а поки ми залишаємося в найімовірнішій зоні ризику – в центральній Україні. На думку нашої команди в нас нема можливості розслабитись і надіятись нам лишається як і раніше тільки на самих себе.

Ми налаштовані з новою силою увімкнути усі наші знання, усі уміння аби цивільних громадян та бійців початківців навчити по найкращих вже відпрацьованих нами експрес-програмах.

ДОРОСЛИМ
Оновлена команда найкращих інструкторів, що залишились тут в тилу або приїхали зі Сходу, навчатимуть вас наступним дисциплінам:
*Тактична медицина
*Саперна Справа
*Поводження зі зброєю та стрільба
*Фізична підготовка на полосі перешкод
*Антидиверсійна підготовка
*Підготовка патрулів та розвідників
*Тактика бою невеликих груп
*Нічні марш-кидки
*Розгорнуті програми на місяць і більше
та інші цікавості.

ДІТЯМ
Готуються з новими програмами наші інструктори, що будуть займатися з вашими дітьми. Скаутські зустрічі будуть корисні дітям школою виживання та основами військової справи. Наші маленькі українці прекрасно проявили себе в пробних заняттях і тому ми продовжимо та розширимо цю діяльність для військово-патріотичного виховання дітей та юнацтва.

ШКОЛАМ
Наші інструктори вже виїздили в школи аби навчити дітей основам поводження зі зброєю та основам тактичної медицини. Цю практику ми закріпимо обов’язково, оскільки маємо схвальні відгуки від батьків, від вчителів і звісно від самих дітей.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
Як показала наша практика, здолати наші заняття можуть і чоловіки і жінки абсолютно усіх вікових категорій. Це не армія, тому завжди інструктори дадуть знижку на ваш стан здоров’я, якщо щось для вас заважко. Заняття по зброї в нас осилили усі, навіть вагітні. Тож приїзжайте аби перевірити свої можливості та привести себе в повну бойову готовність.

КОРПОРАТИВИ
За минулий рік проводити корпоративи на вишколах на Марусиному Полігоні стало доброю традицією деяких компаній.
Завжди йдемо на зустріч, оскільки головна задача Марусиного Полігону як можна більше людей підготовити та тримати у фокусі подій, що відбуваються в нашій країні. Дома в теплі дуже добре але нікому не завадить опинитися в брудному окопі, здохнути від одишки десь на півдорозі до місця дислокації, прожити день на польовій каші аби трошки відчути себе там, де зараз наші чоловіки захищають ваші теплі тилові домівки.

Зараз через короткі дні та холоди, програми вже тривалий час дуже скорочені. Але як і раніше намагаємось давати найпотрібніше та найцікавіше. Отож запрошуємо вас щосуботи на початкову військову підготовку.

Уточнити програму на найближчу суботу та записатись в групу можна за нашим незмінним телефоном 067 462 00 61

Записати дітей або домовитись за вишкіл в школах:
Юрій Беняєв 068 424 33 36
Олена Зарочинцева 063 335 25 15

https://www.facebook.com/groups/marusinpoligon/

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>