EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

МОБІЛІЗАЦІЯ В ПІДРОЗДІЛ ДОБРОВОЛЬЦІВ МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ ВДВ

ТЕРМІНОВО ТРЕБА ПОШИРЕННЯ!
МОБІЛІЗАЦІЯ В ПІДРОЗДІЛ ДОБРОВОЛЬЦІВ МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ ВДВ на контракт або по мобілізації в 79 бригаду до одного з кращих командирів сьогоднішнього фронту: +380988073015 (співбесіда, перевірка фізо, дисципліна та відсутність поганих звичок).
Про умови, про командирів, відгуки про результати наших груп та інше.

1. З ким підете боронити Україну на передовій – Командир Майк
Довідка:
Позивний Майк — підполковник Збройних сил України, командир батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади збройних сил України, повний лицар ордену Богдана Хмельницького.
Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, обороні Донецького аеропорту та боях за Дебальцеве.
25 квітня 2015 року Майк був нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня, ставши таким чином першим із учасників АТО повним лицарем цього ордена. Цінує кожного свого бійця.

2. Хто готуватиме вас до роботи на сучасній передовій – Командир Ведмідь
Довідка:
Олександр Ведмідь – доброволець, має військовий досвід, спеціаліст з підготовки бойових груп, заступник командира 11 батальйону добровільчого Українського Корпусу Правого Сектора Київської області. Організатор Марусиного Полігону під Києвом. Виховані ним спеціалісти високо цінуються серед командирів як добровольчого корпусу так і в збройних силах України. Цінує кожного бійця настільки, що за зраду побратимів, під суд не здасть… пустить пузом розтяжки знімати в тил ворога.

3. Організатор експерименту з індивідуального виховання спецгруп, що якісно відрізняються від мобілізованого загалу – Маруся Звіробій
Довідка:
Маруся Звіробій – волонтер, доброволець, командир 11 батальйону добровільчого Українського Корпусу Правого Сектора Київської області, організатор Марусиного Полігону під Києвом. Не вибачає зрад та порушень дисципліни. Цінує кожного бійця настільки, що зрадників може здати Ведмедю smile emoticon Працює на результат якісний а не кількісний. Організовує постійну волонтерську підтримку для своїх бійців.

ДЕ ПРОХОДЯТЬ ТРЕНУВАННЯ:
1 етап курс молодого бійця та збиття групи – Марусин Полігон під Києвом, 2-4 тижні. Живете в землі, їсте землю, вчитесь виживати та цінувати побратимів. Хто пройде випробування на 1му етапі, той рухається далі, інших просять піти шукати де легше.
2 етап – бойове злагодження з десантурою на полігоні ЗСУ в Миколайові. 2-4 тижні. Поглиблені знання військових дисциплін. Підписання контракту або влаштування по мобілізації.
3 етап – передова в складі окремого взводу Марусиних Ведмедів 3ї роти, 79ї бригади ВДВ.

Коментар командира Майка про групи Марусиних Ведмедів:
Эти ребята более патриотичные воевать, это качество было утеряно за годы независимости в нашей армии. Патриотизм и желание победить видно в их глазах, чего нет в глазах обычных мобилизированных, которые приходят чтобы просто отбыть этот номер в нашем подразделении и дождаться демобилизации. Толкают вперед мобилизированных контрактники, имеющие боевой опыт и Марусины Медведи, прибывшие с желанием учиться, получать опыт и отстаивать национальные интересы Украины, они заставляют стать в один ряд и бить похожими на них. Марусиным Медведям нравится отличаться от других дисциплиной и выучкой и небезосновательно.
Обращаюсь ко всем небайдужим хлопцам, которым надоело сидеть на диванах, смотреть телек и слушать статистику потерь, о том, что каждый день погибает такой же парень как он сам, за спокойную жизнь наших родных и близких. Прошу прибывать в учебные центры ЗСУ и в подразделение Марусиных Медведей, чтобы вместе защищать мир и спокойствие нашей страны.
Комбат 1 бата 79ки Майк.

Умови:
Це АРМІЯ з усіма плюсами й мінусами, али ми намагаємось знайти найкращі умови, найкращих командирів і зколотити найкращу команду однодумців, в складі якої ви мрієте переможно обороняти Українську націю.
З зарплатнею в бійців наших груп затримки нема, пільги та посвідчення учасників АТО вони матимуть. Умови будуть польові, випробування найважчі терпінням, побутом та очікуванням бойових дій. Але бойові дії вас точно не розчарують, як десантура – будете в центрі подій.
Волонтери з вами на зв’язку постійно. Всім важко в цій справі, і вам буде важко, але поряд з вами будуть кращі з кращих.
Чекаємо в наші лави, саме зараз набирається чергова група на відправлення в Миколаїв, телефонуйте: +380988073015
***************************************************
На всі наші починання ми не отримуємо ніякого фінансування. Родіна нас нє забудєт но і нє вспомніт, ми до цього готові. Наша задача допомогти в обороні і навчити хлопців воювати та виживати. Медальок та грошей від держави не просимо, якшо дадуть не відмовимось але поки шо й не пропонували, тому люди добрі, оце все приловчились робити на мінімум коштів якими ви нам допомагаєте, тож надзвичайно дякую кожному за підтримку, запчастинами, паливом, фінансами, продуктами, амуніцією, це все дуже потрібно, лишаю наші реквізити, все чим ви допомагаєте зараз працює на фронті надзвичайно результативно. Ви теж наша команда, чекаємо завжди в гості на Марусин Полігон!
************
Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
***
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 6 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>