EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Ми відсвяткували річницю Марусиного Полігону!

Ми відсвяткували річницю Марусиного Полігону!
За цей рік ніколи не відмінялись вишколи через погоду чи інші форсмажори, коли були навіть невеликі групи бажаючих займатися. Завжди на службі в нашого народу, Марусин Полігон кожного підготує від самих маленьких до самих дорослих. Дякуємо всім, хто за цей рік були в нас інструкторами, дякуємо кожному хто хоч раз приїздив до нас займатись, дякуємо вишкольцям які стали друзями та вже майже родиною. Ми плідно попрацювали, навіть не знаю скільки тисяч людей нам вдалося підготувати за цей рік.
З пустого яру ми виросли в підготовлені групи бійців, які обороняють державу на Сході України. За кошти з вишколів ми волонтерами возили броніки нашим батальйонам ЗСУ, за ці ж кошти зараз ми вже професійно готуємо хлопців в батальйони добровольців та збройних сил України.
Мій інструкторський колектив
це надзвичайно витривалі люди, бо нам довелося перетерпіти багато проблем і внутрішніх конфліктів і зовнішніх наклепів. Нам було непросто серед проблем, конфліктів та наклепів. Ми зміцніли а це означає того “добра” буде ще більше, тож лишилися найвпертіші.
Мій бойовий склад
це бійці наших груп ДУК та ЗСУ – їх поважають командири на всіх фронтах, за добру дисципліну, за вміння навчатись новому та допомагати побратимам. Це наша гордість і наша надія.
Мої вишкольці
це цивільне населення з усієї України, за рік в нас побували представники з усіх великих міст України, це патріоти, які не здадуться й не терпітимуть окупантів на своїй землі. Зараз кожного вишколу маємо представників з Донецька, Маріуполя, Луганська, Симферополя, Ялти, Львова, Ужгорода… ось де Україна єдина – на Марусиному Полігоні.

Ми залишимось вірними нашій справі, українці повинні вміти тримати зброю в руках, діти повинні рости патріотами своєї держави, українські солдати повинні бути найкращими в світі. Беремось за цю справу нелегку й довготривалу, але її потрібно робити. Запрошуємо й вас долучатись до наших проектів.

ЗАПИСАТИСЬ НА ВИШКІЛ 067 462 00 61, Ласкаво Просимо

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + fifteen =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>