EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Миру не буде! Буде Перемога і помста. Крапка.

Маруся Звіробій
Україна не може дозволити собі таку розкіш, як толерантність до окупантів та зрадників нашої державності, зрадників нас самих і наших дітей.
Миру не буде! Буде Перемога і помста. Крапка.
Недоукраїнцям малоросам не треба давати Надію, що їм зійде з рук сепаратизм. Будь який сєпар, де б він себе не проявив, має платити за життя кожного загиблого українського сина. І за цим пильнувати маєте ви, в містах західної України, східної, центральної. Ви маєте щомиті наглядно показати що буде з тим, хто замахнеться на нашу цілісність навіть в розмові. Тому прошу вас, не забувати, не вибачати, не розводити балачки про християнськість, коли сам Бог попереджав “Хто до нас з мечем прийде той від меча має загинути!”
Будьте пильні й тверді, наказуйте власними силами, не оглядайтеся на інших. “Борітеся й поборете”. Всім вже надто хочеться закінчення війни та допоки не зміниться поведінка кожного з нас, війна триватиме. Дякую кожному, хто є стіною для слабких, хто є надією на справедливість, кожному хто помстить смерть лицарів.
Слава нації!

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 12 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>