EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Маруся Звіробій

Може викликати когнітивний дисонанс
Ось такою я була до революції…
Завжди цікавилась військовою історією.
Багато реконструкторів впізнають свою тематику у цій фотці. На разі усьому військово-історичному руху хочу передати привіт. Я знаю, що більшість з вас тепер беруть активну участь в бойових діях за Україну або у волонтерському русі, а декого вже й нема з нами. Удачі вам друзі.
Мої діди були радянськими солдатами, а діди теперішніх побратимів були воїнами УПА. Нізащо не змусите мене виясняти хто з них тоді був ворог а хто друг.
Як тоді, так і зараз у всьому винні провладні кремляді й крапка.
Не дивлячись на події останнього року, я так само поважаю українських радянських солдат, які мусили стати на захист рідної землі від фашизму.
І я стала краще розуміти Степана Бандеру, Петлюру, Махно та поважати добровольців початку 20-го століття, які рубилися на три фронти за незалежність України. На їх долю випали більшовики та залишки царської армії, а згодом і фашисти.
Хто зна що ще випаде й на нашу долю. Але нам в руки Бог дає можливість творити нову країну, тож усим, хто так самовіддано верещить про потребу змін я нагадую, вам надали можливість самим ці зміни творити. Ви напевно вже академіки в області історії, тож відриваємо дупу від крісел та беремося своїми руками до справи.
Тепер я сподіваюсь, що ми відвоюємо в продірявленої совкової системи свою власну армію і наші онуки з гордістю носитимуть військову форму української армії.
Не люблю витрачати дорогоцінний час аби сумувати за тим, як все жахливо склалося в нашій історії, і скільки там винних, завжди закликатиму цей час витратити на дії спрямовані до побудови кращого майбутнього та уникання старих помилок.
Чекаю усіх на полігоні, там ми знайомимось, займаємось, працюємо та воюємо разом.
Записатись на вишкіл початкової військової підготовки на суботу:
067 462 00 61
Беріть друзів та долучайтеся, ще маєте можливість поспілкуватись з бійцями 11го батальйону ДУК Правого Сектору, за кілька днів вони відїзжатимуть.
Допомогти нашим бійцям :
Карта Приват Банку: 5168 7423 1369 5383
Відділ роботи з волонтерами та усіма бажаючими допомогти нашому фронту:
Машабель Романова 063 505 05 37

FikZiBsUSng

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 10 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>