EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Маруся Звіробій

Маруся Звіробій з новинами Правого Сектору та 11 ЗБАТу:
“Вчора зустрічалась з моїм командиром,
керівником ДУКу Андрієм Стемпіцьким(Другом Летуном).
Натовклося багато питань поки він був на передовій, це й організація та розбудова
нашого 11 ЗБАТу і загальні проблеми Правого Сектору тут в тилу. Проблем назбиралось дуже багато у всіх,
бо до нього жива черга з усієї України вчора стояла. Загалом можу усім передати від Командира привіт і в двох словах озвучити нашу бесіду та аналіз того, що зараз відбувається в площині розвитку ПСу.
По-перше: для своїх бійців та наших дорогих інструкторів та волонтерів хочу передати компліменти, ви зпрацювали неймовірно якісно і по інструктажу наших бійців і по обмундируванню.
Їх виправку та знання добре оцінили всі, але ж я знаю що вам приємно буде знати, що ваша робота була високо оцінена керівником Добровольчого Українського Корпусу.
Наші бійці 11 ЗБАТу, що зараз знаходяться вже в розпорядженні ДУК були добре навчені вчитись і зараз, коли окрім загальних тренувань, вони мають вільний час і не знаходяться на передовій, то не розслаблюються, а всією групою проходять та знову закріплюють пройдений матеріал.
Хлопці завжди передають подяки та привіти своїм інструкторам і, звісно, волонтерам, завдяки яким, впевнено почувають себе та можуть зконцентруватися на підготовці та практиці, а не на тому що поїсти і як зігрітись.
З Командиром Летуном було вирішено збільшити кількість бійців для тренувань, та це автоматично означає трохи більший об’єм роботи з волонтерами. Тож будь ласка, приєднуйтеся та ростіть свою власну армію, приїздіть до нас на вишколи, або з допомогою хлопцям на полігон, самі знайомтеся з бійцями, аби ви бачили що саме потрібно.
По усіх питаннях волонтерської допомоги звертайтеся до нашого відділу постачання:
Машабель Романова 063 505 05 37
Сергій Рубан 097 078 96 02
На сьогодні є термінова потреба у двох великих військових палатках! Прошу волонтерів попрацювати саме по палатках, бо та, в якій зберігається допомога зараз вже в критичному стані та протікає, треба терміново переселяти одяг та продукти а нема куди.
Дякую всім хто допомагає фінансово на нашу картку, нам не вистачало розрахуватись за форму для хлопців та вашими стараннями зараз це питання вже закрито. Наступним кроком закупимо зимову спец-підстьожку для кожного, вона розрахована на температуру -25, ми взяли один комплект та перевірили в ніч у засідці, хлопці дуже хвалили, сказали що навіть без рухів кілька годин у засідці в снігу прекрасно тримає тепло. Безцінна зараз штука. Шитиметься індивідуально, виробництво українське, матеріал наповнювач якийсь із нових, пізніш окремо викладу усе про цей одяг.
Допомогти полігону можна на ту саму картку, яка вдягає наших бійців:
Карта Приват Банку: 5168 7423 1369 5383 (Самбул)
Повертаюсь до нашої розмови з Другом Летуном, як оцінюють стан ПСу сьогодні усі наші командири.
ПРАВИЙ СЕКТОР СЬОГОДНІ
Правий Сектор сьогодні це не політична сила, це військово політичний рух і його політична складова об’єктивно сьогодні займає лише невелику частину цього руху. Правий Сектор через свою юність на арені України, ще не має такого організаційного досвіду, щоб встигати латати дірки українського суспільства в усіх областях: працювати замість міліції, воювати замість військових, рубитися на політичній платформі на рівні з покидьками-пристосуванцями, яких ми так і не вичистили. Але як ви бачите, потроху все ж таки члени ПСу беруть на себе то тої то іншої роботи. Та більшість наших керівників та активу все ж таки зайняті найголовнішою проблемою України – війною з Росією. Майже увесь керівний склад Правого Сектора знаходиться на передовій або з тимчасовими робочими поїздками в тилу, після яких все одно їде до своїх бійців на передову. На сьогоднішній день перемога у цій війні для правого Сектору є задачею №1. Тому велике прохання до громадськості, зрозуміти, що ми не встигаємо кругом, долучайтеся та допомагайте нам в тилу, якщо ви маєте теж за мету перемогу та добробуток нашої держави налагодити якнайскоріше.
Коли наші силовики мають можливість на якийсь час потрапити в тил аби трохи навести порядку, то це кожного разу супроводжується злітанням недобросовісних голів Правого Сектору, виявити незадовільну роботу яких, перш за все ви допомогли нам. Саме народ України підтримав та доповнив Правий Сектор на Майдані і саме народ України зараз є головним чинником розвитку цього руху.
І провідник ПСу Дмитро Ярош і керівник силового блоку Андрій Стемпіцький і керівник політичного блоку, що після поранення ще не зовсім вилікувався але вже став до роботи, Андрій Тарасенко, максимально зацікавлені підтримувати порядок у своїх лавах, бо тоді й воювати простіше, адже менше чинників відволікатиме від ворога. Та ж без вашої допомоги підтримувати порядок у державі, самі розумієте, буде надзвичайно складно.
Ми робимо усе задля спільної перемоги, розраховуємо на вашу підтримку, готові ризикувати щодня заради добробуту кожного українця – це впевнено може сказати кожен свідомий правосекторівець і якщо це саме готові сказати й ви, тоді нам по дорозі. Разом переможемо!”

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>