EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Маруся Звіробій

Мої відписують з бойового злагодження (ЗСУ)
Хлопці з мобілізованих є класні але багато безладу.
Зловживання зеленим змієм косить нашу результативність.
Така слабка система наказань, шо і в командирів руки опускаються.
Мені пишуть з інших батальйонів, жаліються що забагато паркетних офіцерів які йшли собі на пенсію заробити, а тут війна, робити нічого не хочуть та й не дуже вміють. Бухий недисциплінований солдат війну не виграє тому армії потрібна термінова реорганізація. Офіцерів треба люструвати та замінити на тих, які вже показали себе добре під час цих бойових дій на передовій. Знаю, що трохи сунеться робота в цьому напрямку бо нашого бойового командира 79ї підвищили і це дуже добре для спільної справи.
Можу точно сказати що маю 5 ТРЕБА для нашої армії, аби зекономити час на війну та як наслідок життя людей на передовій.
1. Треба вжесточить систему наказань, лупашить буками хоча б як в ДУКу.
2. Треба переглянути тимчасово табу на добровольців з кримінальним минулим. В нас все одно всі бухають і крадуть, шо там їх вже перебирать, в мене в добровольцях є такого роду хлопці і вони одні з кращих бійців.
3. Треба поставити на посади тільки офіцерів з досвідом ведення бойових дій не в кабінетах а на війнах.
4. Треба підписувати контракт не на 1-3 роки, а на коротші терміни, на 3-4 місяці, це підтягне бізнесменів. В мене є такі в добровольцях, вони хочуть і можуть воювати і вони прекрасні бійці, але вони не готові лишити сім’ї та бізнес аж на рік чи три.
5. Треба хоча б тимчасово зменшити кількість справок які доводиться збирати бійцю, бо вона зашкалює, простіш піти у добровольці, там прийшов і молодець, а тут поки збиратимеш то передумаєш.
Це так, дуже поверхньо, але б допомогло зрушити з місця нашу багатостраждальну армію.
Чекаю ваші пропозиції в коментах.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=833094773405561&s.. Матиму зустріч в МО, обов’язково передам кращі з порад нашим полковникам.
RkV9AJRjs3c
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + twenty =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>