EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Маруся Звіробій

Що має право вирішувати силовий блок Правого Сектору в Київській області.
Оголошення!
Про компетенцію ПС, про вступ до запасного батальйону Київської області, про вирішення питань силовим шляхом.

Правий Сектор Київської області не вирішує справи цівільно-правового поля силовим шляхом.
Маємо наказ Провідника – задача №1 – зовнішній фронт.

(Так, так, тут усі грамотні розказують, що внутрішній фронт ще важливіший, якщо ви з їх числа, то, йопта, збирайте місцеві громади й вирішуйте тут проблеми. Якщо ми там, а ви тут – то буде діло, а якщо ви нічого самі не робите, а хочете щоб за вас боровся Правий Сектор і там і тут то йдіть к бісовій матері. Нам і без вас нелегко.)

Ви можете звертатись в Правий Сектор тільки з тих питань, з яких ви б звернулись до міліції чи до української армії.

Є деякі питання нашої компетенції, на які ми реагуємо блискавично озброєним виїздом:

1. Силовики, фронтовики чи просто рекетири-рейдери озброєні штурмують в області якісь установи по питаннях, які належать до компетенції судів. То очевидно найманці, а ті хто найняв очевидно щось віджимають у незаконний спосіб і при цьому залякують неозброєне населення. Усіх буде покладено в асфальт за продажність і неповагу до мирних громадян.

2. Сепаратизм – у будь-яких проявах – це можливість нашим бійцям, що тут тренуються, попрактикуватись на мордяках, які в центрі України намагатимуться повторити сценарій Донбасу й Криму.

3. Озброєні напади, викрадення, вбивства, на які міліція або не реагує або не встигає приїхати. Часто викликають і нас і їх паралельно. Нам не раз доводилось підстраховувати правоохоронців нашими бійцями у справах кримінальних злочинів.

4. Початок диверсійних або бойових дій на нашій території, власне ми для цього і готуємо тил, тоді це стовідсотково наша компетенція.

Вирішення усіх силових питань Правого Сектора в Київській області покладено на 11 запасний батальйон Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору Київської області.

З усіх інших питань звертайтесь до інших громадських організацій.
Кожен має робити свою справу.

Вступити до лав в запас батальйону можна буде найближчим часом. Попередньо записатись можна в координатора (тільки для КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!! усі інші шукайте номери ваших областей на офіційному сайті Правого Сектору):
Друг Сержант (063) 476-25-72

Командир 11 ЗБАТу ДУК ПС
Маруся Звіробій

30W4esKFn

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × four =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>