EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Маруся Звіробій: ми зараз їдемо!

Ми зараз їдемо.
До вас, онлайн-бійці, матиму кілька завдань.
1. Маріупольці, ставте намети, аби українці, що їдуть вас підтримувати мали можливість десь зупинитись.
2. Ніякого спільного патрулювання Широкіного бути не може. Ми з вами проходили принизливе патрулювання бойовиками аеропорту та перевірку наших бійців, це груба здача території. Тому, протести мають бути обов’язково, долучайтеся до них, в якому б місті ви не перебували. ОБОВ’ЯЗКОВО ВИХОДЬТЕ, не зважаючи на те, скільки на протестах буде людей! Навіть якшо ви сам вийдете з плакатом! Фотку в інет, покажіть що ви є підтримкою. ЦЕ важливо для всієї України і для наших українців в Маріуполі, ви ж бачите, як вони намагаються відстояти український прапор. Не зрадимо українців Маріуполя, вони були на нашому Майдані свого часу.

ПО НАШИХ ВНУТРІШНІХ ЗАДАЧАХ:
3. Прошу вкидати щодня мої оголошення про мобілізацію в 79ку, робота не має зупинятися, я майже не буду в інтернеті найближчі дні, підстрахуйте мене, всі оголошення нижче є актуальними. Дивіться шоб тут порядок був у столиці ;))

Дякую моїй команді підписників, що відповідально ставляться до справи Марусиних Ведмедів! Чужого не просимо, своє не віддамо!

ЗАПАСУ:
репости, репости, репости. Є люди що шукають аби долучитись до якісної, надійної команди, до професійних вишколів, до кола однодумців, ви є цим колом, маєте іншим повідомити про те, що ви в природі існуєте і існують наші групи в армії, де ми контролюємо ситуацію з нашими бійцями, аби все було як годиться.
дякую, що ви такі невтомні та лишаєтесь зарядженими.

**************************
Допомогти нам в дорогу:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383
***
PAYPAL: MARUSINPOLIGON@GMAIL.COM
**************************
НА ФОТО ПРАВОСЄКИ 17 СТОЛІТТЯ  :)

1  11825182_882605781787793_7033918435804914591_n

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>