EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ ЙДЕ НА КОНТРАКТ В АРМІЮ!

МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ ЙДЕ НА КОНТРАКТ В АРМІЮ! ВЖЕ НА ЕТАПІ ОФОРМЛЕННЯ ДОБИЛАСЬ ПОСАД ІНСТРУКТОРІВ ДЛЯ ДІВЧАТ!

Всім привіт. Заходжу з групою інструкторів на контракт на тренувальну базу ВДВ. І тут… пєчалька… дівчат не беруть в інструктори. Нас з Анюткою влаштували діловодами на єдині вільні посади. Оскільки я йду в армію аби змінити її, то почала на вході. Вчора, 3 лютого, була в Адміністрації президента. Мала зустріч з Покотило Олексієм Івановичем та двома його помічниками. Ви не повірите що в АП є такі люди, налаштовані допомагати максимально… то я вже випросила скільки змогла. Але розберусь краще то й проситиму більше.

Ми обговорили нашу роботу в складі ВДВ, яку я попередньо узгодила з головнокомандувачем Михайлом Забродським. Отримала на все “одобрямс” і особливо мене втішило “одобрямс” на вирішення гендерного питання в складі тренувальних баз за посади інструкторів для дівчат.
Дівки! До кінця березня мають бути підписані всі папери аби ви, якщо працюєте інструкторами, то могли й числитись інструкторами, а не кухарками, ця посада надає можливість потрапляти в АТО і отримувати Учасника бойових дій, що є зараз досить проблематичним для бійчинь.

При мені Олексій Іванович домовлявся з генштабом і взяв питання на контроль. Я теж його проконтролюю, але по питанню збільшення посад в тилу для дівчат проблем майже нема, просто комусь тим треба займатись, а от по посадах в АТО складніше, але в нас такі пробивні жінки… навіть не сумніваюсь, що армія зміниться на краще втому числі, завдяки нашим бійчиням.

Цього разу вдалося попрацювати в класній компанії й вирішити багато питань по нашій роботі, тож гендерний сюрприз це мій привіт Марійці Берлінській та купі її посестер, що пробивають собі рівні права й пільги в армії.
Це лише перше моє здобуття, буду рубитись за новітню сильну армію, аж гай шумітиме, більшість ідей по змінах все таки стосуватиметься чоловіків, порядку та викорінення аватарства. Все в нас вийде… хто ж як не ми 😉
http://genplanua.com/item/show/813

Слава Україні! Ваша Маруся Звіробій

 

dA-nEfnoIoc

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 12 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>