EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Марусині Ведмеді. Схід.

Мої вже на Пісках. Там знов гаряче.
Заїзджали в шпиталь. Яроша справами турбувати не стали, бо він ще слабкий після наркозу. Сподіваюсь швидко одужає, над ним багато толкових хірургів пошаманило. Як з’явиться знову онлайн у фейсбуці, то можна буде за нього вже зовсім не переживати, знач все добре.
Та головне, ведмеді провідали нашого бійця Санича, якого було важко поранено. Зараз він трошки прийшов до тями, хоча уся ліва сторона паралізована, але дякую Богу і кожному хто молився. Він живий. З ним зараз дружина, догляд хороший, його люблять медсестрички. Командир Ведмідь поставив перед ним кілька нових задач та наказав якнайскоріш повертатись на полігон… Санич багато хазяйнував на Марусиному полігоні, тепер Ведмідь наказав зробити пісочницю для маленької Марусі та показав її фотки з телефону. Санич трошки просльозився. це добре, він чує та розуміє, він справжній боєць, тому обов’язково повернеться.
Кожен наш доброволець вже мав змогу зайти поговорити та підтримати свого побратима.

Хлопці, одужуйте, ви дуже нам потрібні.
Маруся Звіробій

_cbppoALpbg

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 1 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>