EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Марусині Ведмеді при гасінні пожежі нафтобази у Василькові

Васильків. Пожежа на нафтобазі.
Дякую всім, хто був з нами в цьому пеклі. Особлива подяка інструкторам та вишкольцям Марусиного Полігону і групі їжачків. Всі тримали периметр від першого дня до останнього, ризикуючи власним життям. Ніщо так не об’єднує як спільні неприємності, Марусині Ведмеді передають вітання і Нацгвардії і Азову і нашим Васильківським правоохоронцям і нашим вже давнім друзям військовим Васильківського аеродрому та Олександру Біньківському особисто і волонтерам за те, що не дали згинути голодною смертю :)
На зараз увесь спецтранспорт роз’їжджається. Можливо лишиться ще день патрулювання, аби міліція зібрала усі потрібні докази для наказання винних. Не знаю що там можна зібрати… Сьогодні знайшли ще одного загиблого, від нього лишилось кілька позвонків і фаланга пальця, все інше згоріло в порох. Зібрали в невеличкий кульочок… а завтра буде сплошний галдьож, демагогія і відмазки.
Царство небесне тим нещасним, що згасли в страшному полум’ї українського безладу.

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + four =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>