EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Марусині Ведмеді набирають нову групу бійців

Маруся Звіробій
ДОПОМОЖІТЬ РЕПОСТОМ!!!!
МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ НАБИРАЮТЬ НОВУ ГРУПУ В Збройні Сили України!
Ми знайшли найкращих інструкторів, найкращого командира в ЗСУ і тепер набираємо найкращих хлопців: 063 476 25 72, 066 734 31 75
Кілька місяців тому, Юрій Бирюков-Фенікс познайомив мене та Ведмедя з легендарним бойовим командиром 1-го батальону 79-й аеромобільної бригади Майком.
.
Поспілкувалися по проблематиці мобілізації, вишколів та роботи на передовій. Толкових людей мало, роботи багато і втилу й на фронті. Майк справляє надзвичайне враження, скромний, з величезним досвідом бойових дій, хлопців береже, дурні накази вміє грамотно виконати, аби ще й результат був. Ми будь кому своїх хлопців не віддали б під командування, а Майк викликає не лише довіру а й гордість, що в нашій армії є такі командири. На серці стає спокійніше, коли зустрічаю людей такої якості в справі нашої оборони.
.
Під час зустрічі домовились спробувати спільно попрацювати. Ми готуємо хлопців на замовлення командира, з урахуванням специфіки їх діяльності в 79тці. Марусині Ведмеді залишаються групою в складі його підрозділу і підписують контракт до закінчення АТО з пільгами, зарплатнею і важким озброєнням. Це не стосується відносин ДУКу з ЗСУ, така співпраця є власною ініціативою моєю та мого Ведмедя. Я дуже сподіваюсь що ДУК з ЗСУ все ж таки порозуміються.
.
Минуло кілька місяців. Перша група хлопців пройшла за місяць підготовку Марусиного Полігону а за наступний місяць бойове злагодження з десантурою. Зазвичай моїх хлопців хвалить Фенікс, він вже багато чого побачив на передовій, тому є з чим порівняти і я довіряю його думці, а от коли ми отримуємо компліменти за хлопців від Майка то розуміємо, що робимо якісну роботу на професійному рівні.
.
Сьогодні Повертається Ведмідь з помічниками, вони доправили в Миколаїв нову групу бійців з нашими шевронами, які вже є знаком якості. Майк просить ще таких Ведмедів, каже, що групи підготовлені дуже добре, хлопці стараються, швидко вчаться, завойовують авторитет та стали прикладом для інших бійців. Тож новина для тих, хто хоче стати частиною еліти в нашій армії. Ми набираємо наступну групу!
.
Скажу одразу, що потрапити до нас непросто. Має бути добра фізична підготовка, вік 20-40 років, відповідальність, здоровий патріотизм та дуже бажана відсутність поганих звичок. За пияцтво, яке дискредитує усіх побратимів, вас крєпко покалічать свої ж. Ведмідь не просто так буде до вас навідуватися, дістане навіть з полону виключно, щоб за пияцтво ребра переломати, тож будьте обережні, приймаючи рішення вступати в лави наших Ведмедів.
.
З недоліками в нашій армії ми будемо боротися по своєму, по правосяцькі. Наші хлопці можуть бути членами Правого Сектору або будь якої іншої партії, або безпартійними, в даному випадку це не має значення. Всі, хто в нас хоче вступити в Добровольчий Український Корпус, то вступають в такі самі групи Марусиних Ведмедів тільки до наших добровольців в 11 ЗБАТ ДУК ПС, які зараз готуються до нового місця дислокації.
.
Ну от так виходить, що правосєки допомагають армії готувати бійців. Ми не складаємо рук і будемо робити усе, що в наших силах, аби боронити українську державу. Я роблю кроки відповідно до ситуації і своїх ресурсів. Ми з чоловіком вкладаємо свої кошти, свій час і вашу допомогу у цю справу. Так працюємо з ЄвроМайдану, так будемо працювати до нашої перемоги.
.
PS
Нещодавно командиру Майку вручили почесну нагороду, звичайний офіцер отримав всі три ступені ордена Богдана Хмельницького, з чим ми його вітаємо! Це єдиний випадок в Україні і дійсно гідний кандидат, справжній український лицар. Нехай тебе, друже, береже Бог, а ми для тебе створимо найкращих бійців.

!!!!!!!!!!!! Волонтерам !!!!!!!!!!!!
Допомога дуже потрібна.
Список потреб на кожного бійця кину в приват.
В нас на полігоні хлопці знаходяться повністю на нашому забезпеченні. Коли вже відправляємо в армію, то трохи там забезпечують.
Від вашої участі повністю залежить, скільки зараз хлопців ми зможемо підготувати. Допомоги мало, тому мобілізуємо бійців за власні кошти, на власний страх та ризик. Дякую кожному, хто відгукнеться, я вірю в те, що можу змінити Україну, коли маю підтримку українців.
.
.
Реквізити для допомоги нашим бійцям:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ: 5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
********************************************
PayPal: marusinpoligon@gmail.com

Марусині Ведмеді ЗСУ

Марусині Ведмеді ЗСУ

Комбат Майк

Комбат Майк

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>