EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ НАБИРАЮТЬ НОВУ ГРУПУ ПОПОВНЕННЯ!

МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ НАБИРАЮТЬ НОВУ ГРУПУ ПОПОВНЕННЯ!
Допоможіть оприлюднити, треба репост, почалась нова хвиля мобілізації, хлопці мають знати підрозділ, в якому точно не бухають та отримують нормальну зарплатню.
МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ командир добровольчого підрозділу 79ки.
Оголошую набір нової групи що поповнить лави добровольців Марусиних ведмедів на контракт у склад 79ї бригади ВДВ. Також з’явилась можливість влаштуватись до наших хлопців по мобілізації. КОНТАКТИ: командир груп: +380988073015
або координатор Марусиного полігону: +380674620061

ДЕТАЛЬНІШЕ:
1. З ким підете боронити Україну на передовій – Командир Майк
Довідка:
Позивний Майк — підполковник Збройних сил України, командир батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади збройних сил України, повний лицар ордену Богдана Хмельницького.
Під час війни на сході України брав участь в протистояннях у Слов’янську, обороні Донецького аеропорту та боях за Дебальцеве.
25 квітня 2015 року Майк був нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня, ставши таким чином першим із учасників АТО повним лицарем цього ордена. Цінує кожного свого бійця.

2. Хто готуватиме вас до роботи на сучасній передовій – інструктори волонтери, що готували добровольців до служби в ДУК та ЗСУ і, завдяки якісним вишколам, не мають на своєму рахунку жодного двохсотого.

3. Організатор експерименту з індивідуального виховання спецгруп десантури – Маруся   Звіробій
Довідка:
Маруся Звіробій – волонтер, доброволець, організатор Марусиного полігону під Києвом, командир 11 батальйону добровольчого Українського Корпусу Правого Сектора Київської області до вересня 2015го року, зараз командир добровольчого підрозділу 79ї бригади ВДВ ЗСУ. Організовує волонтерську підтримку для своїх бійців.

ДЕ ПРОХОДЯТЬ ТРЕНУВАННЯ:
1 етап курс молодого бійця та збиття групи – Марусин Полігон під Києвом, 2-4 тижні. Живете в землі, їсте землю, вчитесь виживати та цінувати побратимів. Хто пройде випробування на 1-му етапі, той рухається далі, інших просять піти шукати де легше.
2 етап – бойове злагодження з десантурою на полігоні ЗСУ в Миколайові. 2-4 тижні. Поглиблені знання військових дисциплін. Підписання контракту або влаштування по мобілізації.
3 етап – перші лінії оборони в складі окремого взводу Марусиних Ведмедів 3ї роти, 79ї бригади ВДВ.

Коментар командира Майка про групи Марусиних Ведмедів:
Эти ребята более патриотичные воевать, это качество было утеряно за годы независимости в нашей армии. Патриотизм и желание победить видно в их глазах, чего нет в глазах обычных мобилизированных, которые приходят чтобы просто отбыть этот номер в нашем подразделении и дождаться демобилизации. Толкают вперед мобилизированных контрактники, имеющие боевой опыт и Марусины Медведи, прибывшие с желанием учиться, получать опыт и отстаивать национальные интересы Украины, они заставляют стать в один ряд и бить похожими на них. Марусиным Медведям нравится отличаться от других дисциплиной и выучкой и небезосновательно.
Обращаюсь ко всем небайдужим хлопцам, которым надоело сидеть на диванах, смотреть телек и слушать статистику потерь, о том, что каждый день погибает такой же парень как он сам, за спокойную жизнь наших родных и близких. Прошу прибывать в учебные центры ЗСУ и в подразделение Марусиных Медведей, чтобы вместе защищать мир и спокойствие нашей страны.
Комбат 1 бата 79ки Майк.

Умови:
Це АРМІЯ з усіма плюсами й мінусами, али ми намагаємось знайти найкращі умови, найкращих командирів і зколотити найкращу команду однодумців, в складі якої ви мрієте переможно обороняти Українську націю.
З зарплатнею в бійців наших груп затримки нема, пільги та посвідчення учасників АТО вони матимуть. Умови будуть польові, випробування найважчі терпінням, побутом та очікуванням бойових дій. Але бойові дії вас точно не розчарують, як десантура – будете в центрі подій.
Волонтери з вами на зв’язку постійно. Всім важко в цій справі, і вам буде важко, але поряд з вами будуть кращі з кращих.

Чекаємо в наші лави, саме зараз набирається чергова група на відправлення, телефонуйте: +380988073015

***************************************************
ГРУПА ІНСТРУКТОРІВ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ ЕКСПЕРИМЕНТУ З ВИХОВАННЯ НОВОЇ ЯКОСТІ БІЙЦІВ МАРУСИНИХ ВЕДМЕДІВ
ЦЕ ВОЛОНТЕРИ!
На всі наші починання ми не отримуємо ніякого фінансування.
МИ біігаємо шукаємо продукти, щоб накормити бійців на нашому полігоні поки вони потраплять на службу та отримають першу зарплатню, ми намагаємось підстраховувати бійців. Вдягати, кормити та навчати.
Наша задача допомогти в обороні і навчити хлопців воювати та виживати Наша суперзадача, виховати для України нового типу командирів. На сьогодні наших вихованців серед командирів вже четверо. Пишаємось ними, вони найкращі. І завдяки вашій допомозі зможемо працювати далі та з часом замінити паркетних генералів на бійців, вихованих фронтом та волонтерами. Надзвичайно дякуємо кожному за підтримку, запчастинами, паливом, фінансами, продуктами, амуніцією, це все дуже потрібно, лишаємо наші реквізити, все чим ви допомагаєте зараз працює на фронті результативно. Ви теж наша команда, чекаємо завжди в гості на Марусин Полігон!
************
Допомогти нам:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ:
5168 7423 1369 5383

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + one =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>