EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Марусині Ведмеді виїхали на ротацію.

Марусині Ведмеді виїхали на ротацію.
Дякую отцю Михаїлу за подарований бус, зараз він вже в дорозі на Піски.
Відремонтували ще кілька тачок від литовських, латиських та українських волонтерів, теж поїхали, світити не буду поки, щоб там не нашкодити, приїдуть то вже пофоткаються.
Дякую хто відгукнувся зібрати в ДУК медикаментів. 7 пульсоксиметрів та інші мед-необхідності вирушили до Яни Зінкевич.
Загалом, сьогодні в нас день добротних результатів. Обидві групи бійців добре підготовлені, вдягнені, взуті, з броніками й касками, ви молодці, ви все змогли і встигли. Тож передаю від бійців подяку кожному, хто брав активну участь в підготовці наших захисників.
Ще сьогодні був добротний вишкіл, за те напишу окремо, кошти з вишколу поїхали з хлопцями.
Можливо зараз купу важливостей та подяк не згадаю, за те прошу вибачення, бо трохи усі втомилися, останні тижні моталися як бджоли. Хочу щоб ви знали, усе вийшло на висоті і це найкраща нагорода для кожного з нас тут в тилу.
Наших Ведмедів чекаємо, підтримуємо, тримаємо зв’язок і переживаємо.
З Богом!
PS
Групу друга Полтави з Марусиних Ведмедів, які працювали останній місяць між розтяжками й градами чекаємо додому відпочити. Вони матимуть можливість провідати рідних перед підготовкою до наступного виїзду.

https://www.youtube.com/watch?v=nDw2n9B5vX0&featu..

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − thirteen =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>