EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ ВИРУШАЮТЬ НА СХІД!

МАРУСИНІ ВЕДМЕДІ ВИРУШАЮТЬ НА СХІД! ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ЇМ ДОПОМАГАЄ!
Друзі, дякую всім, хто відправив кошти на картку полігону для 11 ЗБАТу ДУК ПС, кожна гривня то куля в бік ворога. Бійці розуміють свою відповідальність перед вами, бойовий дух на вищому рівні, їдуть шматувать ворога нещадно.
Також дякую всім, хто нам подарував транспорт. Машинки б/у, потребували ремонту, ось прямо зараз доремонтовують наші тачки.
Дорогі волонтери та волонтерки, адміни та адмінки, шановні наші інструктори, ви як бджоли створили вулик небезпечний для ворога та надійний для захисту нашого народу. Кожен з вас справжній герой, так само як бійці, що ризикують на фронті. Це не перебільшення, про це вам кажуть звідти самі бійці, які мають змогу протриматися завдяки вам.
Низький уклін, пишаюся тим, які неймовірні люди в моїй команді та в команді нашої України.
Сьогодні марусиних ведмедів благословив батюшка на перемогу, після того пірнули у Водохрещенське озерце, а зараз бійці пакують речі, щоб зранку вирушити на схід на підмогу.
Буду в них через кілька годин, гроші вони заберуть з собою на перебування, харчування, паливо.
Одна з груп, що потрапить одразу на фронт, по бронікам, каскам, берцям вдягнена, зараз чекаємо ще ваші посилки і іншим групам будемо відправляти вже навздогін та може ще шось там знайдеться, або ще надибаєм коштів то купимо, я буду повідомляти.
Побажаємо їм удачі та перемоги, нехай живі й здорові вертаються до своїх родин, а тили нашим воїнам є кому прикрити.
В нас роботи не зменшується.
Зараз нам з вами треба поставити на колеса ГАЗона 66го та відправити добровольцям в зону АТО. Техніка добротна та затребувана але потребує дорогого ремонту.
Детальніше по запчастинам до ГАЗону в мене на сторінці та за номером
066 091 41 59 Олександр механік 11 ЗБАТу ДУК
Наша картка для допомоги:
Приват Банк: 5168 7423 1369 5383
Працюємо до перемоги.

https://www.facebook.com/olenastark/posts/79688399035..

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + two =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>