EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Львівський бат ДУК ПС, ЧОНГАР, комбат брат Хамер

Львівський бат ДУК ПС, ЧОНГАР, комбат брат Хамер, що то все таке, то друзі, бойові побратими, подарунки, посмішки, купа обнімашок, нові друзі, та! шо вам казати, то тре тільки бачити.
А що таке Чонгар, то східна Україна, степ як море, ракушки при дорозі, повітря солонуватим запахом, баклани й морські сушені бички, пеленгас, зліва по трасі кавуни а зправа диньки.

А українців східних від західних не відрізнити коли вони під одними прапорами синьожовтими та червоночорними. Продавчиня морської рибки в якої в очах посмішка і втома, важко без Криму, ми з вами бо нам Крим теж треба.
Кухарочка батальйонська всіхня мама, борщ, сало, приємні турботливі слова, біжить на загальне шикування.

З’ являється комбат Хамер, то вже брат і товариш і душу вильє, і посміхнеться, завтра будь яка барикада за Україну й цей майданівець знову на ній перший, він і з бітою був без башні а тепер ващє капець ворогам. А хлопці львівські всі душевні веселі, ворога затролять, забють ногами і довго різатимуть іржавою пилою, навіть якшо автомат в руках, бо на ворога завжди мають час і натхнення.

І ось мій бієць Кришна посміхається щиро як дитя, такого на полігоні не побачиш, а Ведмідь на ходу випадає з дверцят нашого фронтового течика і прямо в обійми до друга Пілота, командира мінометного розрахунку на Пєсках де разом воювали. Від радості зустрічі бойових друзів хвиля позитиву запалює посмішки всіх хто баче картину їх зустрічі.

На самій базі строгий дядько вже кричить що за ннесанкціонований заїзд на базу. Друг Папай, востаннє рік тому в Десні бачились, побачив упізнав, потеплішав, поспілкувались та відправив на кухню й узявся знову до справ.

Агов Веселки мої, а гляньте кого я тут знайшла, сестричку нашу в складі госпітальєрів!

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − three =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>