EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Командири 11 запасного батальйону ДУК ПС

Командири 11 запасного батальйону ДУК є членами Правого Сектора, але ми встигаємо зробити більше і намагаємось бути на всіх фронтах, де можемо бути корисними.
Команда інструкторів Марусиного Полігону готує групи по двох напрямках незалежних між собою. Групи Ведмедів-добровольців ДУКу та групи які служать на контракті в ЗСУ. В нас на полігоні хлопці готуються та проживають разом. Наші тренери приділяють досить багато уваги на навчання обох груп. За місяць кожна група їде на місце своєї дислокації у відповідну структуру.
Ми не підтримуємо сварки та розбрат між силовиками, допомагаємо бійцям отримати найвищу кваліфікацію в найкоротший термін і допомагаємо командирам отримати професійних солдатів для передової. Відгукуємось завжди на прохання допомогти фронту кадрами. Зараз на черзі місцеві військові частини готують своїх бійців до нас на вишколи, також спілкувались з нашими правоохоронцями які мають бажання провести спільні вчення.
Принцип “Сила в Єдності” має хоч десь виконуватись. Сподіваюсь що ми подамо позитивний приклад іншим, бо зараз критично багато розбрату всередині нашої країни, це серйозна загроза, яку не можна недооцінювати.
Будьмо пильними та терплячими один до одного, ворог не дрімає!

Вступити до лав Марусиних Ведмедів 066 734 31 75
Будемо вдячні за допомогу нашим бійцям на незмінну картку нашого полігону:
КАРТКА ПРИВАТ БАНКУ: 5168 7423 1369 5383 Олена Біленька
********************************************
PayPal: marusinpoligon@gmail.com
********************************************

Маруся та Ведмідь  1  2

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − thirteen =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>