EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

Коллєгам правосєкам

Коллєгам правосєкам, несознатєльним дуківцям та усим іншим, хто вважав, що на Марусиному Полігоні їх зобов’язані навчати безкоштовно.

КОРОТКО історія створення Марусиного Полігону та план дій для кожного з вас.

На початку березня 2014 року дві людини Маруся і Ведмідь, у зв’язку з подіями по анексії Криму, для невеликої команди своїх хлопців знайшли місце для тренування. Паралельно обидва були членами Правого Сектору УНСОвського крила і працювали по Васильківському району, розбудовуючи й політичний авторитет для своєї організації.

На полігоні ж з півмісяця натаскували свою групу бійців власними силами за власні кошти. То для нас було дорогувато. Щоб розбудувати полігон запропонували приїздити усім бажаючим цивільним аби вони теж тренувались. І на їх кошти набудували на полігоні усе, що на зараз можна на ньому бачити, ще й все літо відправляли та возили волонтерську допомогу батальйонам ЗСУ та інколи робили безкоштовні вишколи для бажаючих працівників Правого Сектору.

До травня місяця на полігоні вже тренувалось досить багато цивільних. На 9те травня ми підготовили 80! чоловік склавши з них прекрасно підготовлені патрульні групи на Київ. Вони відмінно зпрацювали і надалі під усі патрулі вишколи звісно були безкоштовні. Ми співпрацювали з нашими правоохоронцями і з керівництвом аеродрому в Василькові куди неодноразово надавали людей для патрулювання чи важливих виїздів. І такі справи вже можна було робити на ентузіазмі і це були справи на відчутний результат.

До УНСО ми не належимо вже давно. А правосєків у нас в колективі вистачає, оскільки ми й досі виїздимо по гарячих дзвінках, коли просять допомогу Правого Сектору.

Чомусь в схожих з нашою організаціях та й власне в деяких осередках нашої, віджимання капіталу силовими методами та можливість продати себе це вже давно щось допустиме, а 200 гривень за день військової профпідготовки моїм колегам випалює очі. В основу підготовки входить бойова стрільба з набоями справжніми, які грошей коштують. Мене дивують люди які вважають що їм хтось зобов’язаний це подарувати. Взагалі то держава була би зобов’язана але їй пофігу. а в нас такі самі люди це все роблять як і ті, які на це все приїздять.

Ми за півроку роботи забагато “колег” наловили, в яких клепки не вистачило побудувати колектив та роботу свого осередку але вистачило фантазії, як маршрути віджимати та ригів прикривати.
Цей процес триває й квітне. Тож я сподіваюсь, що наш досвід допоможе громадським організаціям стати корисними людям і не залежати від зажиточних спонсорів, за яких доводиться вписуватись в справи досить некрасиві для авторитету їх організацій.

В колективі Марусиного Полігону третина членів є правсеками, всі інші не належать ні до цієї організації ні до якої іншої.
На полігоні власні порядки, власна дисципліна і власні правила співіснування, де заборонено нав’язувати свою думку, а тим більше свою ідеологію іншим побратимам і де не забороняється мати власне світобачення, якщо вмієш тримати його при собі.

В одну з нещодавніх зустрічей з моїм командиром Андрієм Стемпіцьким, він попросив мене викласти цю інформацію, оскільки побратими Правого Сектору та ДУКу не знають нічого про полігон та його історію і пред’являють керівництву якісь претензії на вишколи в нас. Мої керівники знають що це за полігон, ким його створено і для кого він працює.

Марусин Полігон підтримував бійців Правого Сектору ще до створення ДУКу а тепер на базі полігону ми вишколюємо і власний батальйон ДУКу. Дмитро Ярош під час свого приїзду досить високо оцінив нашу роботу. В нас планів надалі більше ніж було, оскільки колектив вже досить великий і кожному хочеться перемоги, ми вже знаємо, що для цього треба робити – працювати і воювати – все інше – пустий галдьож.

Тож, панове, менше розпускайте балачок та більше працюйте, від вас не чекають демагогії, її усім вистачає з телевізору, від вас чекають корисних дій і результативних вчинків.

Бажаю удачі.

Маруся Звіробій.

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + eight =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>