EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

З приводу останнього вишколу

З приводу останнього вишколу хочу відзначити нашіх бійців-скаутів. Помічник інструкторів Максим з кожним вишколом все краще виявляє в собі командирські якості, та в поєднанні з досвідом, що сподіваємось з часом набуде, стане повноцінним заступником інструкторів. Та вже зараз ми на нього розраховуємо. Помічник інструкторів Олег виявив гарні знання з гірської підготовки, та відмінно допомагав в проведенні занятть з цієї дисципліни. Та і Максим, і Олег напевно згодом перейдуть до дорослої групи вишколу, тому маємо великі сподівання на нашого вже досвідченого бійця Віталія, який проявляє неабиякі здібності при проходженні вишколу. Наша єдина дівчинка на вчорашньому вишколі – Ангеліна чудово пройшла (як на перший раз) полосу перешкод, та не дивлячись на деяку невпевненість на занятті з гірської підготовки, наприкінці всеж розібралася (сподіваюсь) із спуском “дюлфером” по схилу. Та наш наймолодший боєць – Артур, що продемонстрував неоціненні знання з санітарно-гігієнічних норм підговки бійців до прийому їжі, а також температурних норм самої їжі, готової до вживання, та, не дивлячись на свій “доскаутський” (як на нашому полігоні) вік, пройшов з усіма всі етапи вишколу.
Всі бійці досконало володіли навичками стрільби сніжними зарядами, забезпечуючи умови наближені до бойових, для старших груп, що в той час проходили полосу перешкод. При цьому виявили високий бойовий дух, вміння йти до кінця при виконанні навчально-бойової задачі, та вирішувати жорсткі виклики ситуаціі, коли потрібно було визволити з полону дорослих свого побратима, не зважаючи на чисельну перевагу та досвід супротивника. Наше майбутнє в надійних руках. Слава Україні!
Дякуємо нашим батькам за виховання таких дітей.

10404865_858870404144603_4282400423647998747_n

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>