EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

З приводу нашої діяльності в 79 бригаді і ще трошечки про вихід з ПС

Текс, тепер з приводу нашої діяльності в 79 бригаді і ще трошечки про вихід з ПС.
Для тих, хто ніколи не спитає мене особисто але вже активно розносить по інтернету свої власні “стопудові” здогадки. І для тих, хто всяку фігню про нас читає та чомусь теж не перепитує.

1. Бірюков не завалює 79 бригаду золотом.

2. бійці 79 (всі, не тільки мої) так само потребують дещо з амуніції чи одягу, так само потребують теплих речей та взуття (бо берці зношуються швидше ніж їх видають) і зараз так само не відмовляться від ліків проти запалень, грипів та нежитів, від бушлатів та теплих спальних мішків. А ще, ми маємо їм буржуйки підвезти бо Бірюков про буржуйки теж не заїкався.

3. Ніхто з колективу Марусиного Полігону не числиться в 79тці офіційно, ніякої допомоги 79ка чи Бірюков особисто нам не надає.

4. В житті роботи команди полігону з виходом з ПС не зміниться нічого ні на йоту. Ті ж самі проблеми в пошуку допомоги тим самим бійцям з якими ми працюємо ще починаючи з їх добровольчого шляху в Пєсках і ще набираємо новачків аби вони мали можливість відчути себе професіоналом в бою а не м’ясом.

5. Вся діяльність колективу полігону, включно з керівниками полігону, лишається на 100% волонтерською, такою, якою вона була завжди.

6. Хлопці, що їдуть до нас воювати, хочуть саме воювати, батальйони ДУК повиводили з передової, вже півроку я не маю можливості відправляти хлопців захищати свою батьківщину, спочатку тому, що кількість бійців ДУКу на передовій була досить обмежена і повноцінно мобілізацію робити не можна було, а потім цьому руху зовсім перекрили кисень на передовій.

Я зараз не буту махати шашкою аби своїх не порубити, тож беру таймаут, щоб розібратися хто в цій країні на кого працює і якого результату намагається досягнути. Ви так легко стверджуєте такі речі наче самі свічку кругом тримаєте, я так не хочу робити, це нерозумно.
Маруся не ідейний метелик що махає крильцями бо він метелик а летить на вогонь бо це судьба, я танк і буду пхнути вперед зі своєю піхотою там де є можливість стояти повноцінно за Україну. Патріотичні сентименти вже дістали, я б хотіла бачити стільки ж роботи скільки навколо бачу балачок.

Тож кому ще є бажання попрацювати за цілісність нашої держави, тому вся моя команда відкриє гарячі родинні обійми, а кому треба душу вилити, того мені жаль… зазря переживає, нерви від цього не відновлюються, українські кордони теж.

11953032_904790769569294_972376165766080656_n

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + thirteen =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>