EnglishFrenchGermanLithuanianRussianUkrainian

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ ДО ПРАВОГО СЕКТОРУ!

ЗВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ ДО ПРАВОГО СЕКТОРУ!
14.07.2015. (Автор звернення Михайло Табачук)
Ми, українці, кожен за себе, за свої родини, за своїх друзів і знайомих, за друзів наших друзів і всіх бажаючих хто до нас приєднався чи приєднається звертаємось до Добровольчого Українського Корпусу «ПРАВИЙ СЕКТОР».
Шановні брати і сестри ДУК «ПРАВИЙ СЕКТОР»!
Подвиги ваших бійців на фронті, ваше стремління до перемоги над московським окупантом і здобуття свободи для України від бандитсько-мєнтовської нечисті надихають нас, українців, на життя і на надію на краще життя. Поети пишуть про вас вірші, музиканти складають пісні. Ви – наша надія, може й остання.
Ми висловлюємо вам велику повагу і разом з тим закликаємо вас – НЕ ЗДАВАЙТЕСЬ! Ніколи не здавайтесь, як не здався (мій дід) Табачук Йосип Климович, станичний с.Которини, який спалив себе в стодолі коли його окружили облавці-енкаведисти і кричали «бандьора сдавайся». Як не здався 90-річний гуцул, колишній вояка УПА Анастасій Козак, який самотужки виклав на схилі карпатської гори велетенський кам’яний Тризуб в честь своїх загиблих побратимів, довівши тим вірність їхній визвольній боротьбі, яку він проніс через все своє життя. І таких тисячі, і сотні тисяч прикладів. І від своїх імен, і від їхніх, і від імен тих, кого вже нема з нами, і від тих, що ще ненародилися ми закликаємо вас – не здавайтесь.
В Україні живуть багато різних націй. І в них усіх, слава Богу, є своя країна. У євреїв – Ізраїль, у росіян – Росія, у грузин – Грузія і т.д. – вони мають свій захист, свій дім. Хто захистить нас – українців? Куди нам подітися, де наш дім, хто в ньому господар?.. Ви – наша надія, може й остання.
Не здавайтесь, навіть якщо робите помилки, не здавайтесь. Помилка – це тільки ще один крок до перемоги. Навіть якщо і в ваших рядах є порушники і можуть бути навіть і зрадники – не здавайтесь, виправте і йдіть далі.
А ми будемо з вами. Ми, українці, можемо бути гостями або чужинцями в інших країнах, а в своїй – ми маємо бути господарями. Наведіть лад у хаті. НЕ ЗДАВАЙТЕСЬ! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

maxresdefault

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>